Taylor Lautner, Alacakaranlık Şöhretine Karşı Kızgınlığından Nasıl Kurtuldu?


Taylor, 2016’dan sonra oyunculuğa ara verdikten sonra kısa süre önce 2022 yapımı Netflix komedisindeki rolle geri döndü. Ev sahibi takımsöylüyorum İnsanlar aranın o sırada onun için “anlamlı” olduğunu.

“Çocukluğumdan itibaren oyunculuğa başladım ve yirmili yaşlarımın başından ortalarına kadar hiç durmadan devam etti” dedi. “Yaşadıklarım için çok müteşekkirim ama üniversiteye gitmek gibi normal hayattaki pek çok şeyi kaçırdım. Bir adım geri çekilip hayatın tadını çıkarmak ve ailemle biraz zaman geçirmek istiyordum. arkadaşlar Ve ben tanıştım [then fiancée] bunun dışında, bu yüzden her şey işe yaradı.”

İlginç bir şekilde, Taylor’ın yeniden dirilişi yeni bir nesille aynı zamana denk geldi. alacakaranlık hayranlar, dizinin Netflix’e gelişi sayesinde.

“Ondan önce, dürüst olmak gerekirse, beni sokaklarda hâlâ durduran esas olarak ‘Twi-anneler’di” dedi. “Yine gençler gibi.”

Ama bir gün Jacob Black rolünü yeniden oynayacak mıydı? Taylor’ın daha önce söylediği gibi E! Haberler, yere düşecekti.

Ağustos 2022’de özel olarak “Sevmesi kolay iyi bir karakter” dedi. “Yani buna asla hayır demem.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1374951/how-taylor-lautner-grew-out-of-his-resentment-towards-lessigreatertwilightlessigreater-fame?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir