Taylor Hawkins’in Dul Eşi, Hayranlarına ‘Aşkları ve Sempatileri’ İçin Teşekkür Ediyor – Hollywood Life


Taylor Hawkins'in Dul Eşi, Hayranlarına 'Aşkları ve Sempatileri' İçin Teşekkür Ediyor – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: AFF-ABD/Shutterstock

“En derin teşekkürlerimi ve hayranlığımı küresel Foo Fighters topluluğuna iletir ve Taylor [Hawkins] ‘s Her biriniz sevgi dolu bir aşk için uzak ve geniş hayranlar, sevgili Taylor’ımızı gösterdiniz” dedi. Alison Hawkinsmerhum Foo Fighters davulcusunun eşi, 8 Haziran Çarşamba günü yayınlanan bir mesajda şunları söyledi: Taylor’ın dul eşinin 25 Mart’ta 50 yaşında zamansız ölümünden bu yana yaptığı ilk açıklama oldu. Korkunç kaybı takip eden haftalarda, Alison şunları söyledi: hayranların “İyiliği, bu hayal bile edilemeyecek keder döneminde ailem ve benim için paha biçilmez bir rahatlık oldu.”

“Taylor’ın karısı ve çocuklarımız adına, onun için ne kadar önemli olduğunuzu ve her performansta onun ‘çoraplarınızı çıkarmaya’ ne kadar kendini adadığını paylaşmak istiyorum,” diye yazdı, “Taylor bundan onur duydu. Foo Fighters’ın bir parçası olmak ve onlarla geçirdiği 25 yılın her dakikasında gruptaki rüya rolüne değer vermek. Her grup üyesini ve genişletilmiş Foo Fighters ekibini ailemiz olarak gördük.”

“Taylor’un sevecen ruhu ve derin müzik sevgisi, diğer müzisyenlerle yapmaktan çok keyif aldığı işbirlikleri ve katkıda bulunduğu ve yarattığı şarkılardan oluşan katalog aracılığıyla sonsuza kadar yaşayacak” diye devam etti dul eşi. “Hayatını kutlarken, Taylor’ın mirasını ve bize verdiği müziği onurlandırmak artık onu en çok seven hepimize düşüyor.”

Alison, bu zor zamanlarda kendisine ve Taylor’la paylaştığı üç çocuğa yardım eden herkese teşekkür ederek mesajını kapattı. “Sevginiz ve sempatiniz için tekrar teşekkür ederim. Taylor hepinizi sevdi [and] Biz de seni seviyoruz.”

Taylor Hawkins'in Dul Eşi, Hayranlarına 'Aşkları ve Sempatileri' İçin Teşekkür Ediyor – Hollywood Life
(AFF-ABD/Shutterstock)

Bu mesaj, Foo Fighters’ın Taylor için iki “küresel etkinlik” haraç konseri duyurusunun hemen ardından geldi. “Dave Grohl, Nate Mendel, Chris Shiflett, Pat Smearve Rami Jaffee The Taylor Hawkins Tribute Concerts ile kocalarının, babalarının, erkek kardeşlerinin ve grup arkadaşlarının hayatını, müziğini ve sevgisini kutlamak için Hawkins ailesiyle bir araya gelecek” dedi. İnternet sitesi.

Açıklamada, “Milyonlarca insan, Taylor’ın idolleştirdiği müzisyenlerin yanı sıra hayranlardan gelen tutkulu ve samimi haraçlarla 25 Mart’taki zamansız ölümünün yasını tuttu” dedi. “Taylor Hawkins Tribute Konserleri, bu sanatçıların birçoğunu, Hawkins ailesini ve tabii ki Foo Fighters kardeşlerini, Taylor’ın hafızasını ve küresel bir rock ikonu olarak mirasını, grup arkadaşları ve içine düştüğü şarkıları çalan ilhamlarını kutlamak için birleştirecek. sevdiğini ve hayata getirdiğini.”

All-star rock gösterileri 3 Eylül’de Londra’daki Wembley Stadyumu’nda ve 27 Eylül’de Los Angeles’taki Kia Forum’da gerçekleşecek. Biletler 17 Haziran’da satışa çıkıyor.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/08/taylor-hawkins-widow-alison-message/

Yorum yapın

SMM Panel