Tavsiye Alırsın, Tavsiye Alırsın: Oprah’ın Kariyer ve Yaşam Üzerine En İyi Dersleri


Oprah Winfrey bir nedenden dolayı bir ev adıdır.

29 Ocak’ta 69 yaşına giren çok tireli, yalnızca tarihteki en uzun soluklu gündüz televizyon talk şovlarından birinin sorumlusu değil – ki bu yeterince etkileyici değilse, o zamandan beri onu bir medya canavarı haline getirirken aynı zamanda birkaç tane daha yarattı. işletmeler. Ama aynı zamanda bir umut ışığı, görünüşe göre bir an önce ilham verici bir mesajı bir araya getirebiliyor.

Ve kim Oprah’tan tavsiye istemez ki? Ne yaptığını bildiği çok açık.

Bu nedenle, ister bir kitap, ister bir kitap biçiminde olsun, yıllar boyunca neredeyse sonsuz bir bilgelik kaynağı paylaştığı için ona minnettarız. Ey Dergi köşe yazısı, bir Masterclass, bir röportaj veya bir ödül töreni kabul konuşması (öhöh, 2018 Altın Küre’de Cecil B. DeMille ödülünü kazandığı zamanı kim unutabilir ki?).

Ve Oprah’ın arkadaşlık, amacınızı bulma, kişisel bakım hakkındaki derslerini henüz duymadıysanız – siz söyleyin, o bu konuda konuştu – o zaman şanslısınız, çünkü onun en iyi tavsiyelerini bir araya getirdik.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1317968/you-get-advice-you-get-advice:-all-of-oprah-winfrey's-best-lessons-on-career-and-life?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir