Tatlı Takma Adı Dakota Johnson, Üvey Baba Antonio Banderas’ı Çağırıyor


Bazı bağlar sonsuza kadar sürer.

Antonio Banderas artık evli olmayabilir dakota johnson‘ın annesi Melanie Griffith, ancak ikisi üvey baba-üvey kız ilişkisini yıllar boyunca sürdürdü. bu Çizmeli Kedi yıldızı, 13 Aralık’ta yayınlanan bölümünde tatlı anılarından birkaçını paylaştı. E! HaberlerDakota’nın ona taktığı sevimli takma ad da dahil.

62 yaşındaki “Bana ‘Paponio’ ​​dedi” dedi E! HaberlerFrancesca Amiker. “Ben tamamen ‘Papi’ ve ‘Antonio’yum, bu yüzden bana her zaman ‘Paponio’ ​​derdi.”

Tatiller hızla yaklaşırken Antonio, kendisinin ve Dakota’nın yakında yeniden bir araya gelme planlarının olmadığını paylaştı, bunun başlıca nedeni, “Dakota çok meşgul bir insan oldu” dedi, “ve sürekli çalışıyor.”

Aslına bakarsanız, Antonio son iki kez Grinin Elli Tonu yıldız film festivallerindeydi. Ancak ikisinin de katıldığı ve kalbinde özel bir yeri olan bir etkinlik var. 2019 yılında Dakota’da onu sundu rolüyle Hollywood Aktör Ödülü ile Acı ve Zafer Hollywood Film Ödülleri’nde.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1358345/antonio-banderas-reveals-stepdaughter-dakota-johnson-s-sweet-nickname-for-him?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir