Tatlı Küçük Yalancıların Kaderi: İlk Günah Ortaya Çıktı


Bir sırrımız var ve saklayamayız: Tatlı Küçük Yalancılar: Orijinal Günah ikinci sezonu olacak.

Roberto Aguirre-Sacasa ve Lindsay Calhoon Getiryeniden başlatılması Küçük sevimli yalancılar bir sonraki taksit olacak, HBO Max E’ye onayladı! News 7 Eylül. Göstericiler, bir açıklama yaparak, “muhteşem küçük yalancılar grubumuzla hikayeler anlatmaya devam etmekten heyecan duyduklarını” belirterek haberi kutladılar. Bailee Madison, chandler kinney, Zaria, malia piles ve Maia Reficco.

Hayranlar ikinci sezondan ne bekleyebilir? Roberto ve Lindsay, yeniden hayal etmenin bu “yeni, korku versiyonu” olmaya devam edeceğine söz verdiler.

Ancak, birinci sezon antagonisti Chip’i beklemeyin (Carson Rowland) ikinci sezonda yeniden ortaya çıkmak. Roberto ve Lindsay, yalnızca E! Ağustos ayında, karakterin hak ettiğini söyleyen birçok kişi tarafından sona erdiği haberi.

Lindsay, E! Haberler. “Chip, gösterimizde uygun bir son buldu.”

(Çeviri: O yaptı ekran dışında ölür.)

Chip’i en son gördüğümüzde, Angela Water’ın ikiz kardeşi Archie olduğu ortaya çıkan katil “A” tarafından hedef alınıyordu. Chip daha önce en iyi arkadaşları Imogen (Bailee) ve Tabby’ye (Chandler) cinsel saldırıda bulunmuştu.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1345204/the-fate-of-pretty-little-liars-original-sin-revealed?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir