Tatilin Onuruna Ünlü Kankalar – Hollywood Life


Tatilin Onuruna Ünlü Kankalar - Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Görüntü Kredisi: O’Connor/AFF-USA.com / MEGA

Galentine Günü yaklaşıyor! Efsanevi tatil, beyin çocuğu Parklar ve Rekreasyonlar Leslie Knope, tamamen kadınlar arasındaki şiddetli, güçlendirici bağı kutlamakla ilgili. Leslie’nin vizyonu o kadar destansıydı ki, kurgusal bir kutlamadan gerçek hayattaki bir geleneğe dönüştü. Tatilin şerefine, Hollywood’un en ikonik kadın ikililerinden bazılarına göz atalım.

Jennifer aniston Ve Courteney Cox ekrandan daha fazlası Arkadaşlar. İkili, gösterinin 1994’te prömiyerinden bu yana arkadaş oldular ve yıllar boyunca hep birlikte yaşadılar. bu Polly Geldi aktris, Court’un kızının vaftiz annesi bile hindistan cevizi arquette.

Courteney Cox, Jennifer Aniston
Courteney Cox ve Jennifer Aniston, en sevdiğimiz ünlü kankalarımızdan ikisi. (O’Connor/AFF-USA.com / MEGA)

Jennifer, 2014 yılında yaptığı bir röportajda Courteney’i neden sevdiğini açıkladı. Daha dergisi, “Mahkemede kesinlikle bir hüküm yoktur. Asla azarlanmış hissetmeyeceksin. Son derece adil, gülünç derecede sadık ve şiddetle sevgi dolu. Onun misafir odasında çok uyudum. Özel eşyalarımı çok fazla vermeden, söyleyebileceğim tek şey, onun benim için kalın ve zayıf olduğu.

Drew Barrymore, Cameron DiazVe Lucy Liu temelde sonsuza kadar arkadaş olan üçlü bir yıldızdır. Üzerinde çalıştıklarından beri yakın kaldılar Çarli’nin Melekleri 2000’lerde birlikte filmler.

Eski çocuk yıldız, 2020’deki galasında Drew Barrymore Show’un ilk konukları olmak için neden rol arkadaşlarının en iyi seçimi olduğunu açıkladı. “Hayatı, aşkı, ölümü, doğumu, kaybı, kazancı yaşadık, yaşadık. hayatın içinde sahip olduğu tüm farklı temalar ve bu yüzden bu şovda bunu keşfetmek istiyoruz ”dedi.

“Bunu 20 yıldır birlikte yaptığım iki kadından daha iyi kim yapabilir diye düşündüm.” Drew fışkırmaya devam ederek herkese, “Onlar benim kız arkadaşlarım. Resmi olmama gerek yok ama çok önemli ve gerçekten özel bir şeymiş gibi hissettirdi.”

Daha fazla ünlü kanka için hazır mısınız? Galerimizdeki en iyi Galentine Günü ikililerini burada görün.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/galentines-day-celeb-besties-pics-bff-friends-photos-3506371/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir