Tatilden Hemen Önce Jennifer Garner’ın Saç Dönüşümünü Görün


Söyleyebilir misin Jennifer Garnersaçını mı değiştirmiş Çünkü kesinlikle öyle.

bu 13 devam ediyor 30 yıldız, 10 Kasım’da Hollywood’da Big Brothers Big Sisters of Greater Los Angeles’ın ev sahipliğinde düzenlenen Big Night Out galasında yeni bir görünüm sergiledi. Yeni ‘do’yu beyaz bir blazer ve uyumlu üst ve şortların yanı sıra ten rengi pompalarla eşleştirdi.

Kuaförü Adir Abergel, şunları söyledi: İnsanlar“Ben buna Gen Z için Jen G kesimi diyorum.”

Jennifer’a “hacim için köprücük kemiğine oturan dokulu uzun katmanlar” verdiğini ve yana doğru kıvırdığını söyledi.[Brigitte] bardot Yüzü çerçevelemek için kakül.” Dokulu görünüm için, stili sabitlemek amacıyla 50 yaşındaki Jennifer’ın marka ortağı olduğu kendi markası Virtue Labs’tan 6’sı 1 arada Styler’ı kullandı.

Adir, “Bu kesim her yaşta herkes için işe yarar” diye ekledi. “Her aşamada bir dönüşüm yaşayabilirsiniz ve saç harika bir yeniden başlatmadır.”

Adir’in belirttiği gibi, Jennifer’ın saç dönüşümü özel bir zamanda geliyor, “Tatil için bir tazeliğe sahip olmak her zaman güzeldir!”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1354344/you-have-to-see-jennifer-garner-s-new-hair-transformation-right-before-the-holidays?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir