Tatilde Kaçmaktan Kaçınmak İçin Bunları 25 Doların Altında Paketleyin


Bu fırsatları ve ürünleri sevdiğimiz için bağımsız olarak seçtik ve bu fiyatlarla sizin de beğenebileceğinizi düşünüyoruz. E! bağlı ilişkilere sahiptir, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Öğeler perakendeci tarafından satılır, E değil!. Fiyatlar, yayınlanma tarihi itibarıyla doğrudur.

Muhtemelen hayalinizdeki yaz tatili için uçuş ve otel rezervasyonunuzu yapmaya başladınız bile. Ecza dolabınızda bulduğunuz seyahat boyu banyo malzemelerini el bagajınıza koymaya başlamadan önce, bir an için bizi dinleyin.

Nereye giderseniz gidin, seyahat etmek üzerinizde çok şey yapabilir; ultra kuru uçak kabinlerinde sıkışıp kalmış uzun uçuşlar, bozulan uyku döngüleri, iklim değişiklikleri ve havaalanından aceleyle geçmenin yarattığı stres, hepsi birdenbire kaçma riskinin artmasına katkıda bulunabilir ve tahriş olmuş cilt Seyahat etmek, özellikle halihazırda daha hassas bir cilde sahip olan bizler için cilt sorunları için genellikle mükemmel bir fırtınaya eşittir.

Seyahat ettiğinizde cildiniz daha da kötüye gidiyorsa, yalnız değilsiniz. Ayrıca, sivilce ile uğraşmak seyahat programınıza dahil etmediğiniz bir şeyse, lekeleri önlemenize ve tedavi etmenize yardımcı olacak Amazon’dan en iyi, uygun fiyatlı seçimleri satın almak için ilerleyin.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1371649/pack-these-under-dollar25-amazon-products-to-avoid-breaking-out-on-vacation?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir