Tarte’nin Maskarası Kirpikler İçin Push-Up Sütyen Gibi: Sadece 25 Dolara 2 Adet Alın


Eğer senden önce biraz daha ikna etmeye ihtiyacın varsa mağazaQVC müşterilerinden gelen bu övgü dolu incelemelere göz atın.

Tarte Işıklar, Kamera, Kirpikler! Hacim Veren Maskara Yorumları

Bir müşteri şöyle açıkladı: “Kayan bir maskara bulmak benim için zor. Genellikle öğle saatlerinde ciddi bir rakun gözü vakam oluyor! Bu maskara tüm gün kalıyor ve harika görünüyor! Geceleri çıkarmak için biraz iş var. ancak temizleyici bir yağla başlayan çifte temizlik harikalar yaratır.”

Bir başkası, “İnce, küçük ve çok seyrek kirpiklerim var. Bu maskara sahip olduğumu bile bilmediğim kirpikleri ortaya çıkarıyor. Bu maskaraya bayılıyorum ve ne zaman indirime girse alacağım. Evde birkaç tüpüm var, çünkü onları deli gibi kullanıyorum. Evden çalışıyorum ve işe hızlı bir yolculuk yapmam gerektiğinde, bu maskarayı sürüyorum ve işte, kirpiklerim var.”

Birisi şöyle yazmıştı: “Birçok maskara denedim ve genellikle hüsrana uğradım. Bu beni hayal kırıklığına uğratmadı. Kirpiklerinizin dolgun ve uzun görünmesi için 5 kat sürmenize gerek yok. Benim kirpiklerimde kopan kirpik hasarı var ama bunu kullanıyorum. Asla bilemeyeceğin bir maskara. Şiddetle tavsiye ederim.”

Bir QVC müşterisi, “Bu maskarayı seviyorum. Ben bir maskara bağımlısıyım ve her zaman yeni ürünler deniyorum. Şimdiye kadar bu kazandı. Ondan aldığım hacmi ve uzunluğu seviyorum. Yeniden sipariş ettim ve olmadı. Performans gösteremedi. Arkadaşlara bundan çoktan bahsettim. Bu bir kaleci!”

Ürünün bir hayranı, “Hiç bu kadar harika bir maskara kullanmamıştım!! Bunu herkese tavsiye ederim! Bu size, yüzünüzü aydınlatan dolgun, seksi kirpikler veriyor. Bu olmazsa olmaz!”

Birisi, “Birkaç marka denedim ama bu, kalınlaştırma, uzatma ve kalıcılık açısından en iyisi. Harika görünüyor!”

Sadık bir müşteri, “Bu maskara harika. Yalnızca bir kat kullanabilirsiniz. İpek gibi hissettiriyor. Pullanma yapmıyor. Hepsinden iyisi, alerjik değil! Lütfen formülü değiştirmeyin,” diye ısrar etti sadık bir müşteri.

Bir QVC müşterisi, “Tarte’nin maskarası harika, topaklanma yapmıyor ve kirpiklerimi uzun ve doğal gösteriyor. Çok memnunum, bu yüzden Tarte’nin maskarasını almaya devam edeceğim!”

Bir Tarte hayranı, bu maskarayı kalıcılığından överek, “Birkaç yıl önce tarte light, camera, lashes maskarayı denedikten sonra mümin oldum. Kalıcılığını ve sonunda yanaklarımda bulaşmamasını seviyorum. Günün. Sert değil ya da gözlerimi kaşındırmıyor. Lütfen yapmayı bırakmayın!”

Daha fazla harika güzellik ürünü mü arıyorsunuz? Sadece 40 $ karşılığında 91 $ değerinde MAC makyajı alabilirsiniz.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1376049/this-tarte-mascara-is-like-a-push-up-bra-for-your-lashes:-don-t-miss-a-2-for-the-price-of-1-deal?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir