Tarihleri ​​Gör – Hollywood Life


Tarihleri ​​Gör – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: Shutterstock

Yıllarca, ne zaman Dustin Johnson yeşile vur, en büyük hayranı ve bir numaralı destekçisi, Paulina Gretzky, onu destekledi. 2009’da şans eseri bir toplantıdan sonra Dustin ve Paulina, PGA Tours, pandemiler, hamilelikler ve daha fazlası boyunca süren bir romantizme başladı. Süre Wayne Gretzky’nin müstakbel damadı hat-trick yapmaktan çok bir deliğe vurmaya daha yatkın, bu spor romantizmi gelişti. İşte her şeyin nasıl başladığına bir bakış.

Paulina Gretzky ve Dustin Johnson Nişanlandı (2013)

Tarihleri ​​Gör – Hollywood Life
Dustin Johnson ve Paulina Gretzky 2013 Amerikan Müzik Ödülleri’nde (Shuttershock)

Birçokları için Dustin ve Paulina her zaman nişanlıymış gibi geliyor. Çünkü Dustin, ikisi çıkmaya başladıktan kısa bir süre sonra soruyu sordu.

Paulina ve Dustin ilk kez 2009’da tanıştılar, ancak ilk randevularına üç yıl sonraya kadar çıkmadılar. Golf dergi. “Babam peşinden gittiğinden beri buna bir randevu diyebilir misin bilmiyorum,” dedi. Golf dergi. “Bizim ailemizde işler böyle yürüyor,” dedi “Muhteşem Olan” olarak bilinen adam. “Janet [Gretzky] ve ben yemek yemeye çıkıyorum ve bir şekilde her zaman masada yedi ya da sekiz kişi oluyoruz. Herkes davetli.”

Açıkçası, bu refakatçiye rağmen kimya vardı. Ağustos 2013’te Dustin, Paulina’ya evlenme teklif etti. Dustin, yeni yüzüğünün bir resmini paylaşırken, artık silinmiş bir Instagram gönderisine “Hiç bu kadar mutlu olmamıştım” yazdı. “O evet dedi!!!

Paulina Gretzky ve Dustin Johnson İlk Bebeği Doğuruyor (2015)

Tarihleri ​​Gör – Hollywood Life
Tatum Gretzky, Oakmont Country Club’da (Shutterstock) 2016 ABD Açık golf şampiyonasının son turunda 18. delikte babasına sarılıyor

Bu nişanı takip eden yaklaşık on yılda Dustin ve Paulina kendilerine bir hayat kurmaya başladılar. Bu aynı zamanda bir aile kurmayı da içeriyordu. Eylül 2014’te Paulina, ilk çocuklarına hamile olduğunu açıkladı. Şimdi silinen Instagram gönderisi, Paulina’nın bebek yumruğunu kucakladığını gösterdi. İNSANLAR. Fotoğrafa, “@djohnsonpga ve sonunda tüm harika haberlerimizi sizinle paylaşacağımız için çok heyecanlıyım” yazdı. “Bir bebegimiz var!!”

Dusting ve Paulina oğullarını karşıladılar. Tatum Gretzky Johnson, 19 Ocak 2015. Dustin yaptığı açıklamada, “Paulina ve ben, Los Angeles’ta dünyaya gelen erkek bebekimizin pazartesi sabahı gelişini duyurmaktan mutluluk duyuyoruz” dedi. “Hem Paulina hem de bebek sağlıklı, rahat bir şekilde dinleniyor ve moralleri yüksek. Aldığımız sevgi ve desteği içtenlikle takdir ediyoruz ve önümüzdeki günlerde daha fazla ayrıntı yayınlamayı planlıyoruz!”

Tatum yakında babasına PGA Tour’da katılacak ve onu Paulina ile birlikte destekleyecekti.

Paulina Gretzky ve Dustin Johnson İkinci Oğul’a Hoş Geldiniz (2015)

Tarihleri ​​Gör – Hollywood Life
Dustin Johnson, 2018 Ryder Cup’ın 16. çukurunda (Shutterstock) maçı kazandıktan sonra Paulina Gretzky’den bir öpücük aldı.

Tatum dünyaya geldikten iki yıl sonra, Paulina ve Dustin ailelerinin büyüdüğünü duyurdular. Şubat 2017’nin ortalarında Paulina, Instagram’a bir fotoğraf gönderdi (şimdi silindi). Resimde, ultrasonu tutarken bebeğinin yumruğunu kucaklıyor. “Yakında…” fotoğrafa bir açıklama yazdı. İkinci bebek – oğul Nehir Jones Johnson – 14 Haziran 2017’de geldi. “Dünyaya hoş geldin bebeğim… hepimiz seni çok seviyoruz”, Instagram’da Tatum’un erkek kardeşinin kafasını öperken çekilmiş bir fotoğrafını yazdı.

Dustin, Bölünmüş Spekülasyona Seslendi (2015)

Birinin fark etmiş olabileceği gibi, Paulina’nın Instagram’ından birçok fotoğraf silindi. Bu tasfiye 2018’de gerçekleşti. Hesabını Dustin’in her resminden temizledi ve birçoğunun ayrıldıklarını düşünmesine yol açtı. Olası bir bölünme raporlarından iki gün sonra Dustin bir açıklama yaptı.

“Her ilişki iniş çıkışlardan geçer ama en önemlisi birbirimizi çok seviyoruz ve aile olmaya kararlıyız. Sevginiz ve desteğiniz için teşekkürler.” Ancak ikisi sorunları üzerinde çalıştı ve ilişkileri her zamankinden daha güçlü bir şekilde devam etti.

İkili Düğünlerine Hazırlanıyor (2022)

Tarihleri ​​Gör – Hollywood Life
Paulina Gretzky, Georgia, Augusta’daki Augusta Natioweren’tf Club’da 2020 Masters Turnuvasını kazandıktan sonra ceketiyle poz verirken Dustin Johnson’a sarılıyor (Shutterstock)

COVID-19 salgını 2020’de ABD’yi vurduğunda herkesin düğün planlarını duraklattı, ancak Paulina ve Dustin ilk etapta evlenmek için acele etmediler.

Paulina 2021’de televizyonda göründüğünde “Birine çok çabuk aşık oldum ve başımıza gelen en iyi şey çok çabuk oldu” dedi. Yastıklar ve Bira podcast’i. “En önemli şey çocuklarım Dustin ve kariyerimdi. Bu şeyler emsal oldu. Bu şeylerin kurulması gerekiyordu. Yani, Masters’ı kazandıktan sonra [in 2020]Yapalım dedim, bu mantıklı.”

Uzun zamandır evli olan çift sonunda evlendi (2022)

2022, sonunda tetiği çektikleri ve koridorda yürüdükleri yıldı. Gelinlik alışverişine çıktıktan bir yıl sonra Vera WangPaulina en iyi arkadaşlarını bir hafta sonu eğlence ve maceraya dönüşen bir bekarlığa veda partisinde aldı. Şubat 2022 kutlamasından önce çekilen bir fotoğrafta Paulina, beyaz mini elbisesiyle özel bir uçağın merdivenlerinde poz verdi. Pembe giyinmiş nedimeleri yanında poz verdi.

23 Nisan Cumartesi günü, aşık çift nihayet The Wellhouse at Blackberry Farm’da muhteşem bir Tennesse töreniyle koridorda yürüdü; ve elbette gelin bir Vera Wang tasarımı giydi. bu lüks açık hava etkinliği beyaz çiçekler ve gülümsemelerle doluydu.

EXCLUSIVELY’den bir kaynak, “Paulina ve Dustin yıllardır birlikte olsalar da, evlendikten sonra ilişkilerinde kesinlikle bir yenilenme hissi var” dedi. HollywoodYaşam Mayısta. “Her zaman çok yakın, sevgi dolu bir bağları oldu ama işleri gerçekten resmileştirdiklerinden beri, yeniden okul çocukları gibiler.”
Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/paulina-gretzky-dustin-johnson-relationship-timeline-4698287/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir