Tarek ve Heather El Moussa’nın Yeni HGTV Şovu ile İlgili Tüm Detaylar


Tarek ve Heather El Musa yeni bir HGTV şovunda çığır açıyorlar.

Yeni evliler, geçici olarak başlıklı yeni bir ev yenileme dizisinde oynayacaklar. Dönen El Moussas, E! Haber teyit edebilir. Eş ebeveyn olan çift, “İzleyicileri günlük hayatımızın içini ve dışını görmeleri için dünyamıza getireceğimiz için çok heyecanlıyız” Taylor11, ve Brayden6, eski sevgilisiyle Christina Haack, yaptığı açıklamada. “Meşgul ebeveynler ve başarılı emlak uzmanları olarak hayranlar, sabahları çocuklara kahvaltı hazırlamaktan öğleden sonra iş anlaşmaları yapmaya geçerken bizi izleyebilir. Kameralar yolculuğumuzu daha önce hiç olmadığı gibi kaydediyor ve sabırsızlanıyoruz. hepsini paylaşmak için.”

HGTV’ye göre, bu El Moussas’ı çevirmek çiftin profesyonel ve kişisel yaşamlarını belgeleyecek ve izleyicilere evlerini çeviren işlerine ve bir aile kurma planlarına daha da yakından bakmalarını sağlayacak. (Doğurganlık mücadelesi konusunda samimiydi.) Ek olarak, kameralar Heather ve Tarek’i şu anki evlerini toparlarken ve yakın zamanda yenilenmiş kazılara taşınırken takip edecek.

Dizinin haberi Tarek’in ilk HGTV şovunun ardından geldi Flip veya FlopChristina’nın oynadığı , bu Mart’ta sona erdi. O sırada Tarek, “Hiçbir yere gitmiyorum ve bundan sonrasını seveceğinize söz verebilirim!” dedi.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1335376/all-the-details-on-tarek-and-heather-el-moussa-s-new-hgtv-show?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel