Tarek El Moussa’nın Fitness Dönüşüm Fotoğraflarını Ters Çevireceksiniz


Tarek El Moussa daha sağlıklı bir yaşam tarzına geçtikten sonra sonuçları görmektir.

bu saygısız 101 star, 20 Temmuz’da fitness yolculuğuyla ilgili bir güncelleme paylaştı. Instagram fotoğrafları yayınlama diyetini elden geçirmeden önce ve sonra kendisinin ve Egzersiz rutini. İki yıl öncesine ait olduğunu söylediği önceki fotoğrafta kendisi ve karısının bir paparazzi fotoğrafı yer alıyor. Heather Rae El Moussa Bir yoga dersinden çıkarken, 41 yaşındaki çocuğun yakın zamanda çekilmiş iki resmi, spor salonunda kaslarını esnettiğini gösteriyor.

Eski fotoğrafta sağlığı hakkında düşünerek, “Bazen doğru şeyi yaptığınızı düşünüyorsunuz ama aslında büyümeyi görmek için yeniden yönlendirmeye ihtiyacınız var. O fotoğrafta biraz ateşli yoga yapıyordum, gerçekten herhangi bir programda değildim, protein alımımı izlemiyordum ve gerçekten herhangi bir rehberlik hizmetim yoktu.”

O zamandan beri fitness yaklaşımını değiştirdi. HGTV sunucusu, “Her sabah egzersiz yapmak için erken kalkıyorum, sağlam bir rutinim var (@seantorbati sayesinde), doğru takviyeleri alıyorum,” dedi, “Haftada 1-2 kez doğru yemeği ve Sıcak yoga yapıyorum, bu zihinsel ve fiziksel durumum için çok iyi.”
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1380956/you-ll-flip-over-tarek-el-moussa-s-fitness-transformation-photos?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir