Tanga Bikinili Kim Kardashian Sahilde Çember Yaparken: Fotoğraflar – Hollywood Life


Tanga Bikinili Kim Kardashian Sahilde Çember Yaparken: Fotoğraflar – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: BACKGRID

kim Kardashian hala takla atabiliyor! 42 yaşındaki SKIMS kurucusu, yakın zamanda sahile vurduğunda bunu kanıtladı. Aşağıda görebileceğiniz seksi fotoğraflarda, Kardashianlar star beyaz bir crop top ve minicik siyah tanga bikini altlarını sallayarak, çok sevilen okul bahçesindeki numarayı hâlâ yapabildiğini fotoğrafla fotoğrafla gösterdi. Sonunda, her zaman yaptığı gibi (tabii ki) iki ayağının üzerine indi, uzun siyah bukleleri rüzgarda uçuşuyordu. Arka planda palmiye ağaçlarının kümeleri görülebildiğinden, Kim çok ihtiyaç duyulan bir plaj tatili için tropikal bir bölgeyi ziyaret ediyor gibi görünüyordu. Kaprisli 20 Temmuz’a altyazı yazdı instagram üç çember emojisi içeren gönderi.

Platformdaki 362 milyon hayranından oluşan bir ordu fotoğraflar yüzünden çılgına döndü ve tepki vermek için onun yorum dizisine gittiler. Bir takipçi, “Dokuz yaşımdan beri takla atmadım,” diye hayret ederken, bir başkası “Ne eşsiz bir susuzluk tuzağı…” Diğerleri ne yazık ki daha az etkilendi. Üçüncüsü, “Cehennem bunu yapabilirim ve 67 yaşındayım, nesi önemli” diye merak etti.

Bununla birlikte, Kim’in harika fiziği sıkı çalışma ve kendini adama olmadan gelmiyor. Dört çocuk annesi geçen yıl, bitki bazlı bir diyetin ve düzenli egzersizlerin kusursuz görünümünde büyük rol oynadığını itiraf etti. “40’larım Team Me olmakla ilgili” dedi rağbet Mart 2022’de.İyi yemek yiyeceğim. Ben çalışacağım. Daha çok eğleneceğim, çocuklarımla ve beni mutlu eden insanlarla daha çok zaman geçireceğim. Telefonumu kapatacağım.”

kim Kardashian
Kim önceki bir plaj gezisinde. (ARKA IZGARA)

Ve 2020’de kız kardeşinden ilham aldığını itiraf etti. Khloe KardashianKim’in oğlunun doğumunun ardından Aziz 2015’te. “Onu iki gün önce üzerini değiştirirken çıplak gördüm… ve ‘Aman Tanrım. Sen benim vücut ikonumsun.’ Hiç bu kadar ateşli olmamıştı, ”dedi Kim. İNSANLAR o zaman.

Ayrıca kilo verme yolculuğunda diyet yapmanın da önemli olduğunu kabul etti. Outlet’e “Diyet yapmanın kilo vermek için çok önemli olduğunu düşünüyorum, oysa bunu daha önce hiç düşünmemiştim” dedi. “‘Oh, spor yapabilirim, ne istersem yiyebilirim’ diye düşündüm.” Ama her zaman çalışmak zorundasın.”

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/07/20/kim-kardashian-thong-bikini-cartwheels-beach-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir