Tamar Braxton, Beyonce’nin Arabadaki Yeni Müziğine Twerk Yapıyor: Video – Hollywood Life


Tamar Braxton


Galeriyi görüntüle

Image Credit: Image Press Agency/NurPhoto/Shutterstock

Tamar Braxton 29 Temmuz Cuma günü bir arabanın arka koltuğuna oturdu Beyonce‘ın yeni müziği! 45 yaşındaki şarkıcı ve kız kardeşi Toni Braxton videoda arabada otururken siyah kısa kollu kısa bir bluzla uyumlu siyah dar şortla sallandığı görüldü. Saçlarını toplamış, halka küpeler ve beline zincir kemer takmıştı. Beyonce’nin “Başak Yuvası” çalıyordu ve realite TV kişiliği yardım edemedi, arkasını döndü ve şakacı bir şekilde twerk yaptı – tam orada arabada! Tamar, gönderide şarkıcı arkadaşını etiketledi. Bey’in merakla beklenen yeni albümü R’de şarkı dokuz numarada.canlanma.

Tamar’ın 5.3 milyon takipçisinin çoğu kesinlikle onayladı. Bir takipçi, bir dizi gülen emojinin yanında “Tamar Estine çok fazla oynuyorsun” diye tepki gösterirken, bir diğeri, “Peki neden bu kadar GENÇ görünüyorsun? bu içtiğin iksir nedir 21 yaşında gibisin!” Başka bir takipçisi, başka bir şarkıya atıfta bulunarak, “’Church Girl’ bana böyle hissettirdi” diye yazdı. Rönesans. “Yine de vücut!” başka yazdı. “Seni sooooooooo vahşi Tay!!! İşte bu yüzden seni seviyorum!” bir hayran tepki gösterdi.

Diğerleri, Bey’in ezgilerinin Tamar’a nasıl ilham verebileceğiyle daha çok ilgileniyordu! “ALBÜMİNİZ NEREDE?” Meraklı bir takipçi yazarken bir diğeri “TAMAR NE ZAMAN SONRAKİ ALBÜMÜNÜZ?” yorumunu yaptı. Kendini “kazanan” ve “belirgin” olarak tanımlayan kişi kolay bir yıl geçirmedi. Başka bir kız kardeş Traci Braxton, kanserle uzun bir savaştan sonra Mart ayında sadece 50 yaşında öldü. Ve Kasım ayında bir haneye tecavüz ve soyguna maruz kaldı.

Tamar Braxton
Tamar Braxton (Image Press Agency/NurPhoto/Shutterstock)

Bir Nisan gönderisinde Tamar, 45. doğum gününü ve ailesinin başına gelen trajediyi yansıtan Instagram aracılığıyla açıldı. Bir restoranda çekilmiş tatlı bir doğum günü videosunun yanında, “Mart genellikle benim için yılın EN İYİ ayıdır ve bu yılın gerçek bir saçmalık olmasına rağmen… Benim de birkaç galibiyetim var” diye yazdı. “Ve bu, Tanrı’nın hayatıma yerleştirdiği MUHTEŞEM arkadaşlar sayesinde. Kelimenin tam anlamıyla suyun altındaymışım gibi hissettim.”
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/07/29/tamar-braxton-twerks-beyonce-music-car-video/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir