Tam Özet – Hollywood Life


Charlie D'Amelio


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: Disney+

Hoşgeldiniz Yıldızlarla Dans 31. sezon! On altı çift balo salonuna gidecek ve biri sezon sonunda ayna topu şampiyonu olacak. Jordin Kıvılcımları ve Brandon Armstrong Geceye “Biriyle Dans Etmek İstiyorum” diye bir cha-cha ile başlayın. [Who Loves Me]” ile Whitney Houston.

Performansları, geceye başlamak için harika bir yoldur. “Temizdi. O temizdi. Kesindi” len Goodman diyor. Derek Hough Jordin’e “o katta inanılmaz bir varlığa” sahip olduğunu söyler. Bruno Tonioli buna “parlak performans” diyor ve Carrie Ann Inaba Jordin ve Brandon’ın “hayal kırıklığına uğratmadıklarını” ekliyor. Jordin ve Brandon’ın puanları: Carrie Ann = 7; uzunluk = 6; derek = 6; Bruno = 7. Toplam Puan = 40 üzerinden 26.

Wayne Brady
Wayne Brady ve Witney Carson birinci gecede büyülediler. (Disney+)

Daniel Durant İlk Performansıyla Etkiledi

New York hava durumu sunucusu Sam Şampiyonu fokstrot ile dans eder Cheryl Burke ile Elton John ve Britney Spears’ın “Beni Daha Yakın Tut.” Derek, Sam’e bazı “zamanlama sorunları” olduğunu ama genel olarak “harika bir ilk dans” olduğunu söyler. Bruno, Sam’in “hazır” ve “izlenmesi kolay” olduğunu söylüyor. “İlk performans için çok iyi” diye ekliyor. Sam ve Cheryl’in puanları: Carrie Ann = 5; uzunluk = 5; derek = 5; Bruno = 5. Toplam Puan = 40 üzerinden 20.

Şarli ve Dixie D’Amelio’nun anne, Heidi D’Ameliobirlikte çalışıyor Artem Chigvintsev bu sezon. Charli aynı zamanda bir yarışmacıdır. İlk kez bir anne ve kızı birbiriyle yarışacak.

“Lady Marmelade” şarkısında çok seksi bir cha-cha dansı yapıyorlar. Christina Aguilera, küçük Kim, Maya, ve Pembe. Bruno, Heidi’ye gerçekten “kişiliğinizi performansınız aracılığıyla yansıtmasını” tavsiye ediyor. Carrie Ann, “ortadaki yanlış adıma” dikkat çekiyor ancak Heidi’nin “sert” olduğunu söylüyor. Derek, Heidi’nin “çok fazla potansiyeli” olduğunu düşünüyor. Heidi ve Artem’in puanları: Carrie Ann = 6; uzunluk = 6; derek = 6; Bruno = 6. Toplam Puan = 40 üzerinden 24.

KODA yıldız Daniel Durant doğduğundan beri tamamen sağır ve onunla dans edecek Britt Stewart. Eğlenceli bir tango ile muhteşem ortaklıklarını sergiliyorlar. ördek sosu “Barbra Streisand.” Carrie Ann, Daniel’in tercümanı aracılığıyla Gabe, oyuncuya “böyle bir başrol oyuncusu” olduğunu söyler. Len, Daniel’in “çerçevesinin iyi olduğunu” ve “gösteri devam ederken senin geliştiğini görmekten gerçekten heyecan duyduğunu” söylüyor. Bruno, performansı “manyetik” olarak adlandırıyor. Daniel ve Britt’in puanları: Carrie Ann = 7; uzunluk = 6; derek = 7; Bruno = 7. Toplam Puan = 40 üzerinden 27.

Wayne Brady Anında Öne Çıkıyor

Jessie James Decker ve Alan Bersten ülkeyi cha-cha’larıyla balo salonuna getirmek Lynyrd Skynyrd’ın “Güzel Evim Alabama.” Len, Jessie’ye “daha güçlü bacak hareketi”nin ilerlemesini görmek istediğini not eder. Derek, Jessie’ye performansını “biraz daha kompakt” tutmasını söyler. Jessie ve Alan’ın puanları: Carrie Ann = 5; uzunluk = 5; derek = 5; Bruno = 5. Toplam Puan = 40 üzerinden 20.

RHONJ yıldız Teresa Giudice bir masayı çevirerek performansına başlar! O eşleştirildi Paşa Peşkov‘We Found Love’ şarkısında tango dansı yapıyorlar. rihanna özellikli Calvin Harris. Derek, Teresa’ya “çerçevenizi gerçekten geniş tutmasını” ve daha büyük düşünmesini söyler. Carrie Ann, “yer kapla” ve “göğsünü açmaktan” korkma diyor. Len, Teresa’nın “ortalarda bir yerde odağını kaybettiğini” fark ettiğini itiraf ediyor. Teresa ve Pasha’nın puanları: Carrie Ann = 5; uzunluk = 5; derek = 5; Bruno = 5. Toplam Puan = 40 üzerinden 20.

Wayne Brady ve Witney Carson “She’s a Bad Mama Jama” adlı şiddetli cha-cha’larıyla rekabeti yeni bir seviyeye taşıyın. [She’s Built, She’s Stacked]” ile Carl Carlton. “Buldun ve onunla ne yapacağını biliyorsun,” diye övüyor Bruno. Carrie Ann, Wayne’in “muhteşem” olduğunu ekliyor. Len, Wayne’i “aşırıya kaçmaması” konusunda uyarır, ancak performans “gecenin şimdiye kadarki en izlenebilir dansı”ydı. Wayne ve Witney’in puanları: Carrie Ann = 7; uzunluk = 7; derek = 7; Bruno = 8. Toplam Puan = 40 üzerinden 29.

Çarli’nin Melekleri şap Cheryl Ladd ve geri dönen profesyonel Louis Van Amstel “Got To Give It Up” şarkılarıyla dans pistinde muhteşem görünün Marvin Gaye. Carrie Ann, rutinin Cheryl için “biraz fazla basit olabileceğini” düşünüyor. Len, Cheryl ve Louis’in “hoş bir kimyaya” sahip olduğunu söylüyor ama Cheryl’in “biraz çekingen” olduğunu düşünüyor. Bruno, Cheryl’i “harika rutin” için övüyor. Cheryl ve Louis’in puanları: Carrie Ann = 6; uzunluk = 5; derek = 5; Bruno = 5. Toplam Puan = 40 üzerinden 21.

Vinny Guadagnino ve yeni profesyonel Koko Iwasaki “Tití Me Preguntó” şarkısında salsa dansı yapın. Kötü Tavşan. Len, performansı “kaba” olarak adlandırıyor. Derek “zamanlama sorunlarına” dikkat çekiyor ve Bruno da onunla aynı fikirde. Carrie Ann, Vinny’ye “Bütün işi onun yapmasına izin verdin” diyor. Vinny ve Koko’nun puanları: Carrie Ann = 4; uzunluk = 4; derek = 5; Bruno = 4. Toplam Puan = 40 üzerinden 17.

Gabby Windey ve Shangela Kazanmak İçin İçeride

Şangela yarışacak ilk drag şovmen olarak tarih yazıyor DWTS. O eşleştirildi Gleb Savçenkove salsaları “When I Grow Up”a Pussycat Bebekleri şımarıklık ve eğlence dolu. Bruno, “Çok baharatlı, çok sıcak, sarhoş edici” diyor. Shangela’nın “performansına tamamen hakim olduğunu” da ekliyor. Len basitçe, “Aferin” diyor. Shangela ve Gleb’in puanları: Carrie Ann = 7; uzunluk = 7; derek = 7; Bruno = 7. Toplam Puan = 40 üzerinden 28.

Trevor Donovan ve Emma Slater “Kendimle Dans Etmek” için hızlı adımın üstesinden gelin billy idol. Bruno, danstaki içeriğin miktarıyla ilgilidir. Trevor’ın tek yapması gereken “iyileştirmek”. Kaldırma konusunda titiz olan Carrie Ann, rutindeki küçük kaldırmaya dikkat çekiyor. “Manikti,” diyor Len. “Kendini sakinleştirmelisin.” Trevor ve Emma’nın puanları: Carrie Ann = 5; uzunluk = 5; derek = 5; Bruno = 5. Toplam Puan = 40 üzerinden 25.

bekarlığa veda yıldız Gabby Windey ile takım kurmak Val Çemerkovskive ilk dansları, “As It Was” için bir elektrik şivesidir. Harry Stilleri. Carrie Ann, “Büyülendim,” diye itiraf ediyor. Derek, bunun “şimdiye kadar gecenin en iyi dansı” olduğunu söyleyecek kadar ileri gidiyor. Bruno, “İlk jive, birinci sınıf” diyor. Gabby ve Val’in puanları: Carrie Ann = 7; uzunluk = 7; derek = 7; Bruno = 7. Toplam Puan = 40 üzerinden 28.

Arnold Schwarzenegger’in oğul Joseph Baena hüküm süren şampiyon ile eşleştirildi Daniella Karaağaç. “Pump It” için jive yapıyorlar en Börülce. Len onun enerjisini seviyor ama ona ayakları üzerinde çalışmasını söylüyor. Derek, “Gerçekten keyif aldım,” diye itiraf ediyor. Carrie Ann, Joseph’in başka neler yapabileceğini görmek için sabırsızlanıyor. Joseph ve Daniella’nın puanları: Carrie Ann = 6; uzunluk = 5; derek = 6; Bruno = 6. Toplam Puan = 40 üzerinden 23.

Selma Blair ve Charli D’Amelio Dazzle On Night One

Jason Lewis ve Peta Murgatroyd’un cha-cha’dan “Şanslı Ol”a Daft Punk özellikli Pharrell Williams ve Nil Rodgers biraz daha titrek. Len, “Çok hayal kırıklığı yaratan bir performanstı” diyor. Jason ve Peta’nın puanları: Carrie Ann = 5; uzunluk = 4; derek = 4; Bruno = 5. Toplam Puan = 40 üzerinden 18.

Selma Blair
Selma Blair ve Sasha Farber, güçlü bir performansla vay. (Disney+)

Selma Blair2018’den beri multipl skleroz ile mücadele eden ve Sasha Farber güzel Viyana valsleriyle göz kamaştırın.bu Hayatımın Zamanı” tarafından David Cook. Jordin, güçlü performansının ardından gözyaşlarına boğuldu. Bruno, “Bu gece gerçekten sihir yarattın,” diyor. Gözyaşı döken Carrie Ann, Selma’ya “gerçek bir sanatçı gibi dans ettiğini” söyler. Selma ve Sasha’nın puanları: Carrie Ann = 7; uzunluk = 7; derek = 7; Bruno = 7. Toplam Puan = 40 üzerinden 28.

Gecenin son performansı ise Charlie D’Amelio ve geri dönen profesyonel Mark Ballas. Onların cha-cha için “Vahşi [Major Lazer Remix]” ile megan bue aygır muhteşem. “Bu harikaydı,” diyor Carrie Ann. Len performansa bayılıyor. Derek, Charli’nin “bu cha-cha’ya saldırısının harika olduğunu” kabul ediyor. Charli ve Mark’ın puanları: Carrie Ann = 8; uzunluk = 8; derek = 8; Bruno = 8. Toplam Puan = 40 üzerinden 32. Gecenin en yüksek puanı!

31. Sezonun İlk Elemesi

Şimdi sezonun ilk sonuç gösterisinin zamanı geldi. Güvende olan ilk 5 çift: Shangela ve Gleb, Cheryl ve Louis, Selma ve Sasha, Jordin ve Brandon ve Daniel ve Britt. Trevor ve Emma ile birlikte Jessie ve Alan da güvende.

Şu çiftler de güvende: Wayne ve Witney, Gabby ve Val, Joseph ve Daniella, Heidi ve Artem, Charli ve Mark, Vinny ve Koko ve Sam ve Cheryl. Bu, Jason ve Peta’nın Teresa ve Pasha ile birlikte son ikide olduğu anlamına gelir. Yargıçlar kimi kurtaracaklarına karar vermeli. Carrie Ann, Derek ve Bruno, Teresa ve Pasha’yı kurtarmak için oy kullanırlar. Jason Lewis ve Peta Murgatroyd, 31. sezonda elenen ilk oyuncular.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/09/19/jason-lewis-eliminated-dwts-season-31-premiere-recap/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir