Tam İlişki Zaman Çizelgesi – Hollywood Life


zac efronu


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Matt Baron/BEI/Shutterstock

  • Hem Vanessa Hudgens hem de Zac Efron, hit Disney film serisindeki zamanlarıyla tanınırlar. Lise Müzikali.
  • Vanessa’nın şu anda MLB oyuncusu Cole Tucker ile ilişkisi var, ancak Zac’in bekar olduğu bildiriliyor.
  • Zac daha önce Avustralyalı model Vanessa Valladares ile bağlantılıydı, Vanessa ise Elvis aktör Austin Butler dokuz yıldır.
  • Hollywood’un sevilen yıldızı, 2022 Apple TV+ filminde rol alıyor. Şimdiye Kadarki En Büyük Bira KoşusuRussell Crowe ile birlikte.

İster inanın ister inanmayın, Truva ve Gabriella’nın tatlı günlerinin üzerinden on yıldan fazla zaman geçti – veya Zac Efron35 ve Vanessa Hudgens33. Eski Disney oyuncuları hit film serisinde rol aldı Lise Müzikali 2006’dan 2008’deki son filme kadar birlikte. Yaklaşık beş yıl boyunca Vanessa ve Baywatch aktör Hollywood’un “çifti”ydi, ama ne yazık ki hepsi bu işte uzun süre birlikte değillerdi. Aşağıda, Disney günlerinden bugüne ilişkilerinin tam bir zaman çizelgesi var!

HSM
Zac Efron ve Vanessa Hudgens, 2006’da ‘High School Musical’ setinde tanışmıştı. (Film Mağazası/Shutterstock)

Zac ve Vanessa Buluşuyor

Zac henüz 18 yaşındayken Troy Bolton rolü için seçmelere girerken 17 yaşındaki Vanessa ile tanıştı. Genç ikonların tamamen sevilmesi ve herkes tarafından izlenmesi uzun sürmedi. İlk tanıştığı zamanı hatırladığında tik, tik…BOOM! yıldız, Zac bağlantının anlık olduğunu hatırladı. “Tüm ortak şeyler için, ben ve Vanessa her zaman eşleştirildik” dedi. İNSANLAR 2007’de. “’Bizi başka insanlarla denemiyorlar’ diyordum. Nedense takılmaya devam ettik [for callbacks]. Vanessa ile ne olduğunu bilmiyorum ama en başından beri bir şekilde anlaştık.”

Vanessa bile ilişkilerinin ilk günlerini söylediği gibi aynı şekilde hatırlıyor. Hollywood Reporter’ın Ödül Sohbeti 2019’da bununla ilgili podcast. “En başından beri bir bağ kurduk. ‘Bunu yapıyoruz, ya biz ya hiç’ diyorduk” dedi. 2007’de esmer güzel, Zac’i ünlü “Tamam Deyin” filminde ekrandaki erkek arkadaşını oynaması için seçti. müzik video. Bu süre zarfında, serbest bırakılmasını teşvik etmek için de güçlüydüler. HSM bütün dünyada.

Nişan Söylentileri

zac ve vanessa
Vanessa Hudgens ve Zac Efron Aralık 2010’a kadar ayrıldı. (Matt Baron/BEI/Shutterstock)

Ağustos 2007’de Zac ve başrol oyuncusu sağ işaret parmaklarına eşleşen gümüş yüzükler takıyordu. Ama ne zaman Yuvarlanan kaya yakışıklı oyuncuya bunu sordu, nazlı oynadı. “Bu sadece bir arkadaşımdan aldığım bir yüzük” dedi Zac o zaman. “Bir kadın arkadaş, ama kim olduğunu söyleyemem,” diye ekledi, “çünkü o zaman sohbet odası kargaşası ve gençlik dergisi histerisi olurdu.”

Temmuz 2009’un ilerleyen saatlerinde Vanessa, nişan söylentilerini kapattı ve hedefleriyle ilgili rekoru kırdı. “Bence [marriage and starting a family] harika ama şu anda kariyerime o kadar odaklandım ki gerçekten aklımdan çıkmıyor” dedi. İNSANLAR. Zac, ikilinin Ağustos 2010’daki son etkinliklerine katılmadan hemen önce şunları söyledi: Detaylar hakkındaki düşünceleri hakkında bekar olmak. “Evet, herkes bana bunu söylüyor. Bence birçok erkek bundan zevk alır. Ama aslında öyle değilim… Beynimi ‘Neden sahada oynamıyorum?’ diye düşünerek zorluyorum. Arkadaşlarımdan biri, ‘Şu anda neler olduğu hakkında hiçbir fikriniz yok’ gibiydi. … Ama kalbimde değil” dedi.

Ayrılıkları

Her gencin kabusu, Vanessa ve sevgilisi Aralık 2010’da resmen ayrıldığında gerçek oldu. Bu noktada, starlet 22 yaşındaydı ve Zac yaklaşık 23 yaşındaydı. Ayrılıklarının ayrıntıları kamuya açıklanmadı, ancak bir kaynak söyledi İNSANLAR “Yüzde 100 hala iyi arkadaşlar.” Ancak, bölünmeden birkaç ay sonra Bahar tatilcileri star, uzun mesafeli olmanın ayrılıklarında rol oynadığını açıkladı. “Uzun mesafeli ilişkiler ne olursa olsun zordur. Yüz yüze zamanınız olmadığında, sadece farklıdır. Bir iPhone’a sahip olmak yardımcı oldu, ancak aynı değildi” dedi.

Bölme Sonrası

2010’daki ayrılıklarının ardından ikili, birkaç yıl boyunca birbirleriyle temasını kaybetti. Ama 2019’da konuşurken Hollywood MuhabiriVanessa, gençliğinin romantizmi için çok minnettar olduğunu paylaştı. “O zaman bu ilişkiye sahip olduğum için daha müteşekkir olamazdım… Bu muazzam bir fenomendi ve [all] gözler üzerimdeydi. Ve bu gerçekten garip bir yabancı şey ve bir ilişki içinde olmak beni bir şekilde dengede tuttu ve topraklamamı sağladı ve dayanabileceğim birine de sahip oldum ”dedi.

Vanessa, Zac’le geçirdiği zamandan beri flört etmeye devam etti. Carrie günlükler aktör Austin Butler31, 2011’den 2020’deki ayrılmalarına kadar. Şimdi profesyonel beyzbol oyuncusuna tamamen aşık Cole Tucker26. Zac, dahil olmak üzere birçok Hollywood kadınıyla bağlantılıydı. Paris’te Emily yıldız Lily Collins, Sami Mirove onun Baywatch kostar Alexandra Daddario. En son Avustralyalı modelle çıktı. Vanessa ValladaresEylül 2020’den Nisan 2021’deki ayrılmalarına kadar. Artık bekar ve gerçekten birini aramıyor, dedi Erkek Sağlığı Eylül 2022’de. Zac, “Muhtemelen doğru kişiyle tanıştığımda, en beklemediğim anda olacağını biliyorum” dedi.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/zac-efron-vanessa-hudgens-relationship-timeline-4871824/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir