Tallulah Willis’in Demi Moore ve Ashton Kutcher’ın Romantizmine Tepkisi – Hollywood Life


Ashton Kutcher, Demi Moore, Tallulah Willis


Galeriyi görüntüle

Görsel Kredisi: Stewart Cook/Shutterstock

kim unutabilir ki Demi Moore Ve Ashton Kutcher’ın 2003’ten 2013’e ilişki? Tallulah Willis, 29, çocukken 60 yaşındaki annesiyle çıktığı için oldukça sarsıldığını itiraf etti. O 70’lerin Gösterisi yıldız, 45. Tallulah, Fox’s dizisinin ilk bölümünde annesinin onunla olan ilişkisi hakkındaki duygularını dile getirdi. Mars’ta Yıldızlar, 5 Haziran Pazartesi günü.

Tallulah Willis'in Demi Moore ve Ashton Kutcher'ın Romantizmine Tepkisi – Hollywood Life
Tallulah, çocukken annesinin Ashton ile olan ilişkisinin kendisi için biraz sürpriz olduğunu söyledi. (Stewart Cook/Shutterstock)

Bölümün bir noktasında Tinaşe Tallulah’ın ünlü ebeveynleri hakkında konuşması, Demi ve Ashton’ın evliliği hakkında tartışmalara yol açtı. Tallulah, Demi ve Ashton’ın romantizmi başladığında sadece dokuz yaşındaydı ve onun için oldukça yoğun bir zaman olduğunu söyledi. “2003 gibiydi, annem Ashton’la yeni çıkmaya başlamıştı” dedi. “O andı, çok şey oluyordu ve gerçekten kendi içime girdim ve bu beni tam bir çöplük yangını gibi gönderdi. Gerçekten zordu ve hala eşyalarımı açıyorum.”

Tallulah, şüphesiz kendisi için zor bir dönem olsa da, ilişkinin ardından bir kendini keşfetme dönemi geçirdiğini itiraf etti. “Ancak bunun diğer tarafını buldum, yani şu anda kendimi gerçekten seviyorum ve ailemi seviyorum” dedi.

Tallulah Willis'in Demi Moore ve Ashton Kutcher'ın Romantizmine Tepkisi – Hollywood Life
Ashton, evlilikleri boyunca Demi’nin üç kızının üvey babasıydı. (Angelo Picco/Shutterstock)

Tallulah Demi’nin evliliğinden olan üç kızından en küçüğü Bruce Willis. Eski çift 1987’den 2000’e kadar evliydi. Tallulah’ın yanı sıra bir de evlilikleri var. rumer, 34 ve izci, 31. Boşandıktan sonra Demi, Ashton ile 2003 yılında çıkmaya başladı ve 2005 yılında evlendiler. Demi ve Ashton 2011 yılında ayrıldılar ve boşanmaları 2013 yılında sonuçlandı. Bruce modelle evlendi. Emma Heming 2009 yılında ve iki kızı var anne, 11 ve Evelyn, 9. Bruce ve Demi’nin yıllardır aralarının iyi olduğu ve tatillerini karma bir aile olarak geçirdikleri açık.

Yeni rolünün yanı sıra Mars’ta yıldızlar, Tallulah, geçen yıl kişisel hayatı hakkında çok açıktı. Şubat ayında, “kim olduğumu hatırlamak” için zaman ayırdığını söylerken arkadaşlarıyla dans ettiği ve eğlendiği birkaç videosunu paylaştı. Ayrıca, Mayıs ayında yayınlanan bir makalesinde anoreksiya nervoza ile mücadele etmeye başladı. rağbet. Tedavi gördükten sonra, özellikle de babasının demansla mücadelesi sırasında ailesine odaklanmak istediğini itiraf etti. “Vücudumla uyumdan daha çok istediğim şeyin ailemle uyum olduğunu anladım” diye yazdı.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/06/06/tallulah-willis-reaction-demi-moore-ashton-kutcher-relationship/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir