Tallulah Willis Kilo Verme, Anoreksiya ve Gizli Bölünme Konusunda Konuşuyor – Hollywood Life


Tallulah willis


Galeriyi görüntüle

Görüntü Kredisi: Hahn Lionel/ABACA/Shutterstock

Tallulah Willis nişanlısından gizlice ayrılmış, dillon otobüsüHaziran 2022’de. rağbet31 Mayıs’ta yayınlanan Tallulah’a, ayrılmadan üç yıl önce anoreksiya nervoza teşhisi konmuştu ve 2022 baharında mücadele ediyordu. “Yaklaşık 84 pound ağırlığındaydım” dedi. “Sürekli donuyordum. Gezici IV ekiplerini evime gelmeleri için arıyordum ve Los Angeles mahallemde yürüyemiyordum çünkü oturup nefes alacak bir yer bulamamaktan korkuyordum.

Dillon, Tallulah’ı “terk ettiğinde”, ailesinin “müdahale ettiğini” ve onu Teksas’taki Driftwood Recovery’ye kabul ettirdiğini söyledi. Ekim ayına kadar oradaydı. Kaldığı süre boyunca Tallulah’a “duyguları düzenleme ve ilişkilerde istikrar bulma yeteneğini bozan” Sınırda Kişilik Bozukluğu teşhisi kondu. 29 yaşındaki oyuncu, iyileşmesinin muhtemelen ömür boyu süreceğinin farkında olmasına rağmen, bugünlerde “çok daha iyi” hissettiğini söyledi.

Tallulah willis
Tallulah Willis ‘Stranger Things’ galasında. (Hahn Lionel/ABACA/Shutterstock)

Tallulah artık daha fazla var olabildiğinden ailesine, özellikle de babasına odaklanmıştır. Bruce Willis, bunama ile mücadele ediyor. “Nerede olursam olayım, ona parlak ve güneşli bir enerji getirebilirim,” diye açıkladı. “Geçmişte üzüntüden mahvolmaktan çok korkmuştum ama sonunda ortaya çıkıp güvenilebileceğimi hissediyorum. O zamanın tadını çıkarabilir, babamın elini tutabilir ve bunun harika olduğunu hissedebilirim. Sınavların yaklaşmakta olduğunu, bunun kederin başlangıcı olduğunu biliyorum, ama başka birini sevmeden önce kendini sevmekle ilgili her şey – bu gerçek.

Tallulah, makalesinde geçmişte anoreksiya teşhisi hakkında konuşmak konusunda “isteksiz” olduğunu itiraf etti. 20 yaşında ayık olduğundan beri, yemek yemeyi kısıtlamanın “son ahlaksızlık” olduğunu bulduğunu açıkladı. [she] tutunmak zorunda.” Gerçek yeme kısıtlamaları, 25 yaşındayken ve bir Malibu tedavi tesisine kabul edildikten sonra DEHB teşhisi konduğunda başladı. DEHB için aldığı ilaçlar iştahını bastırdı. “Arkadaşlarım ve ailem çok korkmuştu ve ben bunu görmezden geldim” diye itiraf etti.

Tallulah ve Dillon, gizlice ayrılmadan yaklaşık bir yıl önce, Mayıs 2021’de nişanlanmıştı. Evlilik teklifinden önce Dillon, Tallulah ve annesi de dahil olmak üzere karma ailesiyle birlikte karantinaya alındı. Demi Moore ve üvey anne Emma Heming2020’de COVID-19 salgınının ortasında.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/06/01/tallulah-willis-weight-loss-anorexia-dillon-buss-split/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir