Tallulah Willis, Demi Moore ve Ashton Kutcher’ın Evliliğini “Açıyor”


Tallulah Willis çocukluğundaki zor bir zamanı yansıtıyor.

29 yaşındaki kısa süre önce annesinin ilk günlerindeki etkiyi hatırladı. Demi Mooreile romantizm Ashton Kutcher onun üzerinde vardı.

Tallulah, “2003 gibiydi, annem Ashton’la yeni çıkmaya başlamıştı” dedi. Mars’taki yıldızlar prömiyer 5 Haziran, başına Altıncı Sayfa. “Bir andı, çok şey oldu ve gerçekten kendi içime girdim ve bu beni tam bir çöplük yangınına gönderdi. Gerçekten zordu ve hala eşyalarımı açıyorum.”

Bu Tallulah’ın babası olduğu ilk sefer değil. Bruce Willis– hayatının bu zamanı hakkında konuştu. 2019 boyunca Kırmızı Masa Sohbeti Demi ve kız kardeşi ile görünüm Rumer Willisboyunca “çok unutulmuş” hissettiğini belirtti. Hayalet aktrisin ilişkisi 70’lerin Şovu şap.

Tallulah annesini eklemeden önce “Herkes evi terk etti ve orada sadece ben yaşıyordum” dedi. “Bildiğini biliyorum [love me]yüzde yüz, ama o anda incinirsin ve seni seven birinin sana bunu yapacağını ve senden daha çok başkalarını seçeceğini anlayamazsın.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1376526/tallulah-willis-shares-why-mom-demi-moore's-relationship-with-ashton-kutcher-was-%22hard%22?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir