Takıntılı Olduğum Nutribullet Blender Sadece 79 Dolara Satışta


Bu fırsatları ve ürünleri sevdiğimiz için bağımsız olarak seçtik ve bu fiyatlarla sizin de beğenebileceğinizi düşünüyoruz. E! bağlı ilişkilere sahiptir, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Öğeler perakendeci tarafından satılır, E değil!. Fiyatlar, yayınlanma zamanı itibarıyla doğrudur.

Tüm blenderlerin aynı olduğunu düşünebilirsiniz ama tekrar düşünün. Pahalı bir tanesine para ödemekten kaçınabileceğimi umarak pek çok ucuz blender denedim. Ne yazık ki, söz konusu blender olduğunda ödediğinizin karşılığını aldığınızı zor yoldan öğrendim. Ve ironik bir şekilde, o ucuz karıştırıcılara, güzel bir tane alırsam harcayacağımdan daha fazlasını harcadım. Zamanla, en iyi tavizin yüksek kaliteli bir blender bulmak, iyi fırsatlar aramak ve tükenmeden alışveriş yapmak olduğunu anladım.

ben kullanıyorum Nutribullet Pro 900W bir yıldır ve diğer karıştırıcıları sudan çıkarıyor. Shake’leri, smoothie’leri ve daha fazlasını karıştırmak harikadır. Sınırlı bir süre için, yalnızca 79 ABD Doları karşılığında bir tane alabilirsiniz. QVC. Bu pakette iki adet 32 ​​oz’luk bardak, bir 24 oz’luk bardak, iki adet taşınabilir kapak, iki adet kulplu dudak halkası ve bir tarif kılavuzu bulunur. Fincanlar bulaşık makinesinde yıkanabilir, bu da temizliği çok kolaylaştırır.

Hatalarımdan ders al ve sadece devam et Nutribullet. Özellikle bu fiyata pişman olmayacaksınız.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1380906/the-nutribullet-blender-i'm-obsessed-with-is-on-sale-for-just-dollar79?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir