Takı Olmayan 15 Eşsiz Etsy Sevgililer Günü Hediyesi


Bu fırsatları ve ürünleri sevdiğimiz için bağımsız olarak seçtik ve bu fiyatlarla sizin de beğenebileceğinizi düşünüyoruz. E! bağlı ilişkilere sahiptir, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Öğeler perakendeci tarafından satılır, E değil!. Fiyatlar, yayınlanma tarihi itibarıyla doğrudur.

Ah, zaman nasıl da uçuyor! Kış tatilinden yeni çıkmış ve yeni yıla girmiş gibiyiz ama Sevgililer Günü’ne yaklaşık T-eksi bir ay olduğunu biliyor muydunuz? Hayatınızdaki özel insanlar için anlamlı hediyeler için alışverişe başlamanın şimdi tam zamanı, özellikle de başka yerde bulması zor olan kişiselleştirilmiş, türünün tek örneği ürünler arıyorsanız.

Mücevher, belki de Sevgililer Günü’nde verilebilecek en popüler hediyelerden biridir, ancak bu Sevgililer Günü’nün ötesine geçmek istiyorsanız, dikkatinizi Etsy’nin harika dünyasına çekmek istiyoruz. Bu kadar çok benzersiz mağaza ve küçük işletmeyle, olasılıklar sonsuzdur; ancak işin diğer tarafı, özellikle özelleştirilmiş veya el yapımı hediyeler alıyorsanız, nakliye işlemi biraz zaman alabilir.

Bir avantaj elde etmenize ve nakliyeyle ilgili son dakika stresinden kaçınmanıza yardımcı olmak için, Etsy’de sevdiklerinizi kesinlikle memnun edecek ve kendilerini ekstra özel hissettirecek bazı şaşırtıcı bulguları bir araya getirdik. Bu Sevgililer Günü’nde kalıcı bir izlenim bırakın ve tüm sevgiyi hissetmeye hazırlanın.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1361039/15-unique-etsy-valentine-s-day-gifts-that-aren-t-jewelry?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir