Taç William’ı Kanıtlıyor, Kate’in Romantizmi Asilce Tatlı


Kraliyet açılışı!

27 Nisan’da Netflix, ilk resmi fotoğraflarını yayınladı. Taç yeni gelenler Ed McVey Ve Meg Bellamy karakterde gibi Prens William Ve Kate Middleton yaklaşan altıncı sezondan. Yeni bölüm 90’ların sonunda ve 2000’lerin başında geçiyor ve sonraki bölümlerde çiftin aşk hikayesi anlatılıyor.

27 Nisan’da yayınlanan fotoğraflardan birinde 19 yaşındaki Meg ve 23 yaşındaki Ed, geleceğin Galler Prensi ve Prensesi olarak el ele yürürken görülüyor, diğer fotoğraflar ise her karakterin tek başına çekilmiş fotoğrafları. Ayrıca Netflix dizisi ikilinin İskoçya’da çekim yaparken kamera arkası bir fotoğrafını da paylaştı.

“Gibi Taç Netflix, yeni bir on yıla giriyor, Prens William St Andrew’s Üniversitesi’nde başlıyor ve hala yapabiliyorken olabildiğince normal bir hayat sürmeye kararlı.” Berkshire’dan. İkili kampüste ilk kez tanışırken, onlar için yeni bir aşk ve yeni bir gelecek başlar. Taç başlar.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1372660/lessigreaterthe-crownlessigreater-s-new-pics-of-prince-william-kate-middleton-will-get-you-royally-excited-for-season-6?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir