Taç Giyme Töreni Öncesi Prens William ve Prens Harry Buluşması: Rapor – Hollywood Life


Taç Giyme Töreni Öncesi Prens William ve Prens Harry Buluşması: Rapor - Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Görsel Kredisi: Shutterstock

Buckingham Sarayı’nın iki ülke arasında bir görüşme planladığı bildirildi. Prens William ve Prens Harry süregelen anlaşmazlığı babalarından önce çözmek için, Kral Charles IIIs, taç giyme töreni. Bir rapora göre, merakla beklenen 6 Mayıs etkinliği sırasında herhangi bir gereksiz dramdan kaçınmak için oturma eylemi başlatıldı. Kere 15 Ocak Pazar günü. Satış noktasının kaynağı, kardeşin kan davası hakkında “düzeltilebilir” dedi. “Her iki taraf da ellerini havaya kaldırmalı ve ‘her şeyi doğru anlamadık ve çok fazla yanlış yaptık’ kabul etmeli. Her yönden esneklik gerekecek, ancak yapılabilir.”

Taç Giyme Töreni Öncesi Prens William ve Prens Harry Buluşması: Rapor - Hollywood Life
Prens William ve Prens Harry’nin babalarının taç giyme töreninden önce buluşmalarının planlandığı bildiriliyor.(Shutterstock)

Kraliyet kardeşleri bir süredir anlaşmazlığa düşmüştür. İlişkileri, Harry ve karısı Meghan Markle 2020’de kraliyet görevlerinden istifa etti, ancak Harry’nin yeni bomba hatırasına göre Kıyamamak, kardeşler ayrıca, yüzleşmelerinden biri fiziksel bir kavgaya yol açtığında daha önce bir anlaşmazlık yaşadılar. Harry’nin sırasında 60 dakika 8 Ocak röportajı, Sussex Dükü, William’la konuşmayalı “bir süre” geçtiğini bile iddia etti.

“Harry’nin burada, Galler Kralı ve Prensi, birkaç diğer aile üyesi, güvendiği ve her zaman arkasını kollayan bazı ‘insanlarının’ olduğu odada olması gerekiyor, bu yüzden pusuya düşürüldüğünü düşünmesin.” için kaynak Kere planlanan birleşmeden bahsetti.

İçeriden biri, Kral Charles’ın toplantıya katıldığını, ancak Prens William için biraz ikna edici olabileceğini de sözlerine ekledi. “[Charles and William] Taç giyme töreninden önce onları içeri davet etmek zorundayım, yoksa tam bir sirk ve oyalama olacak” diye ekledi ikinci bir kaynak.

Bu arada, Harry son zamanlarda hem erkek kardeşi hem de babasıyla nerede durduğu konusunda oldukça samimi. İçinde Günaydın Amerika ile röportaj Michael StrahanHarry, kendisinin ve William’ın annesinin, merhumun nasıl olduğunu açıkladı. Prenses Diana, Harry, “Bence üzülürdü,” dedi. “İlişkiyi iyileştirebilmek için yaşamamız gereken bazı şeyler olduğunu bilmek için uzun vadeli bakacağını düşünüyorum.” Kral Charles’la konuşma şartlarına gelince, Harry, “Uzun süredir konuşmadık,” diye itiraf etti. Top onların sahasında” diye ekledi.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/01/15/prince-william-prince-harry-meeting-before-coronation-report/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir