Tabitha Brown x Target Home Collection İndirimi: Çoğu Ürün 20 Doların Altında!


Bu ürünleri sevdiğimiz için bağımsız olarak seçtik ve bu fiyatlarla beğeneceğinizi düşünüyoruz. Bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız, E! satın alma işleminizden komisyon alır. Fiyatlar yayınlanma tarihi itibariyle doğrudur. Ürünler perakendeci tarafından satılır, E! tarafından değil.

Yeni bir ortak çalışma yayınlandığında, özellikle de Hedef’te olduğunda, her zaman heyecanlanırız. Ancak bu yeni koleksiyon bizi özellikle heyecanlandırıyor ve alışveriş yapabileceğiniz muhteşem tekliflere bir kez baktıktan sonra sizin de öyle olacağınızı garanti ediyoruz.

Hedef saniyeyi düşürdü Hedef koleksiyonu için Tabitha Brown ve her bir parça şık, cesur ve gerçekten takıntıya değer. İlk koleksiyonda her türden sevimli elbiseler ve daha fazlası yer alırken, bu sefer yeni koleksiyon eviniz için olmazsa olmaz parçalar içeriyor.

Tabitha Brown, “Küçük bir kasaba kızı olarak büyük hayallerle büyüdüm ve şimdi bu hayaller gerçek oldu” dedi. bir sürümde. “Hedef bana kendimi görüldüğümü hissettirdi ve gerçek benliğim olabileceğim güvenli bir alan yarattı. Bana göre neşe özgürlükten gelir ve ürün yelpazesine de yansıyan bu tasarım sürecinde kendim olmakta özgürdüm. koleksiyonlar Target misafirlerine günlük yaşamlarına neşe, sevgi ve iyimserlik getiriyor.”

Bize göre, yeni ev koleksiyonu gerçekten yüzünüzü gülümsetiyor. var ev dekoru, mobilya (görülmesi gereken bir yer!), Kırtasiyeve öğeler için Evcil Hayvanlar. Her şey süper renkli ve çok iyi tasarlanmış, hepsini isteyeceksiniz.

En iyi yanı, çoğu ürün 20 doların altında! Bu kadar sevimli ve fiyatları çok iyi bir koleksiyonla, ürünlerin hızla tükenmesi garantilidir.

En sevdiğimiz uygun fiyatlı parçalardan bazılarını yeni modellerden topladık. Hedef için Tabitha Brown ev koleksiyonu. Aşağıdakileri kontrol edin.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1340976/the-vibrant-new-tabitha-brown-for-target-home-collection-just-dropped-and-most-items-are-under-30?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir