Tabanca Yönetmeni Danny Boyle, John Lydon’ın Eleştirisine Yanıt Verdi


Eski Sex Pistols ön adamı John Lydon Hulu’nun hayranı olmadığını açıkça belirtti Tabanca. Ama yönetmen Danny Boyle evresizdir.

Daha çok “Johnny Rotten” olarak bilinen Lydon, geçen yıl punk rock grubuyla ilgili diziden görüntüler gördü. Söyledi Pazar Zamanları “Şimdiye kadar katlanmak zorunda kaldığım en saygısız şeyler” olduğunu söyledi.

Ve şimdi, Boyle konu hakkında konuşuyor. Onun düşünceleri? Lydon’ın onaylamaması “ödenecek küçük bir bedeldir”.

Lydon daha önce Hulu’nun dizide Sex Pistols’un müziğini kullanmasını engellemeye çalıştı ancak Pistols’un gitaristinden beri başarısız oldu. Steve Jones ve davulcu Paul Cook şarkıların eklenmesini istedi.

Yönetmen, “Buna üzülecekseniz, grubun tarihini ve sonraki grubun tarihini anlamıyorsunuz” dedi. Haftalık eğlence. “Anlaşmazlık bunun için temeldir. [Sex Pistols’ manager, Malcolm McLaren] bir taşkınlık, bir öfke, bir tür küskünlük, omuzda bir çip hissi alıyor ve oradan müzik aracılığıyla dünyaya yayılıyor. Ve şarkılara böyle bir ısırık veren şey de bu.”

Grubun 1970’lerin en parlak döneminde baş şarkıcısı olan Lydon, daha önce Hulu’nun gösteride Sex Pistols’un müziğini kullanmasını engellemeye çalıştı. Başarısız oldu çünkü Pistols’un gitaristi Steve Jones ve davulcu Paul Cook şarkıların eklenmesini istedi.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1332644/why-pistol-director-danny-boyle-says-singer-john-lydon-s-criticism-is-a-small-price-to-pay-?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel