SZA Popo Büyütme Ameliyatı Olma Nedenini Açıkladı – Hollywood Life


SZA


Galeriyi görüntüle

Görsel Kredisi: Broadimage/Shutterstock

SZA estetik cerrahi hakkında konuşmaya hazır – açıkça. ile yeni bir röportajda elle, karar hakkında açıldı ve bunun baskıyla bir ilgisi olduğunu reddetti. “Kıçımı bir çanta gibi görüyorum; 31 Mayıs Çarşamba günü yayınlanan röportajda sadece başka her şeyi geliştirmek için orada, dedi. “İşte bu yüzden parasını ödedim, çünkü tamamen kendi kendine çalışıyor.” Ayrıca aynada gördüğü şeyin onu karar vermeye iten şey olduğunu da açıkladı. Outlet’e “Her zaman daha az spor salonu ile gerçekten şişman bir kıç istedim,” dedi. “Endüstrinin baskısına boyun eğmedim. Aynada kendi gözlerime yenik düştüm ve ‘Hayır, biraz daha sekse ihtiyacım var’ dedim.”

SZA
Broadimage/Shutterstock

Aralık ayında, 33 yaşındaki göz alıcı şarkıcı, son albümündeki bazı sivri sözlerle yaygın estetik ameliyat söylentilerini ele alıyor gibiydi. acil yardımVücudumu yeni yaptırdım, bunda hiçbir suçum yok/ Fikrini yeni duydum/ Onsuz da yapabilirdim,“Conceited” hitinde şarkı söyledi. Ve akılda kalıcı başlık şarkısında, poposunun “doğal” olmadığını söyledi. “O kadar klasik/ o** o kadar şişman ki, doğal görünüyor/ değil.”

Satış noktası, şarkıcıya/söz yazarına şarkılarındaki açık sözlülüğünü sordu. “Bu biraz Jersey s***,” dedi. “Ne söylediğimi biliyorsun? Söyleyecek çok şeyim olduğunu hissettiğimde ve bunu şirin söylemek istemediğimde. Herkesi susturmak için derin bir arzum var ve bu muhtemelen liseden ve bu tür saçmalıklardan geliyor. Annem bana her zaman insanların ya gerçekten benimle dalga geçtiği ya da benden hiç hoşlanmadıkları türden biri olduğumu söylerdi.”

SZA
SZA, 5 Şubat 2023’te Los Angeles’ta düzenlenen Grammy Ödülleri’nde. (Rob Latour/Shutterstock)

Ve şimdi o Brezilyalı popo kaldırmayı kabul ederken, bazen bunun sadece bir makyaj meselesi olduğunu da söylüyor. “Sadece komik, özellikle [when] herkes ‘Burun estetiği, estetik!’ gibi” dedi. Genç Vogue kısmen 2018’deki bir etkinlik sırasında. “Ama sanki buna her zaman sahip olmuyorsunuz. Bazen gerçekten gelir [down] almak için [different] makyaj sanatçısı Bu yüzden en iyi halin gibi olmak gerçekten önemli. Makyajsız çirkin olduğumu düşünmüyorum ama makyaj sanatçısının bir fark yarattığını düşünüyorum. Ve bence uzun bir süre kontür yapmayı veya herhangi bir şey için doğru gölgeyi bilmeden – bu olmadan, çılgın veya normalde her gün göründüğüm gibi görünürdüm.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/05/31/sza-reason-butt-enhancement-surgery/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir