SYTYCD Yıldızları Stephen “tWitch” Boss’u Anıyor


Mia Michaels: “Tek kelime bulamıyorum ve bu inanılmaz adamın kaybından dolayı kafam karıştı ve üzüldüm. SYTYCD ile yaptığım koşu sırasında Twitch’te birden fazla eser yaratma ayrıcalığına sahip oldum ve onu tanımak bir hediyeydi. Işık, neşe ve aşk her zaman etrafını sardı ve bulaşıcıydı. Bizim bağlantımız özeldi. Asla unutulmayacaksın. RIP Twitch ve bir gün tekrar görüşeceğiz.”

Adam Shankman: “Birlikte o kadar çok şey gördük ve parçası olduk. Buraya kaydırırsanız #saç spreyi kostüm testlerinden bir fotoğraf vs….siz hep çok özeldiniz. O aileden, bizim dans edebildiğinizi sandığınız aileye, üvey ailemiz, kendi aileniz. Evet, bu sizin en büyük rolünüzdü: koca ve baba. Ayrıca, şimdi ve sonsuza kadar, tatlı arkadaş. Cennet biraz daha eğlenceli hale geldi. Hepimiz seni seğiren özleyeceğiz.”

Witney Carson: “RAP arkadaşım. @allisonholker ve çocuklara çokça sevgi ve şifa gönderiyorum. Söz yok. Sizi seviyoruz.”

Lindsay Arnold: “Bu haberi duyunca kalbim acıyor. Kesinlikle yıkıcı. Dualarım ve sevgim @allisonholker ve tüm Boss ailesi için.”

Eliana Girard: “@sir_twitch_alot’un büyüklüğünü tanımlayacak o kadar çok kelime var ki bunu yazmak kalbimi kırıyor. Twitch, herkesi evinde hissettirmeyi bilen en #gerçek insan. Etrafta bile mutluluk ve iyi hisler hissedebilirsiniz. O! Donduktan sonra taze ve sıcak havaya sarılmak gibi. @danceonfox’ta birlikte çalışmak inanılmaz derecede özeldi. Paylaştığımız sohbetler, Stephen’ın derin bir bilgeliğe ve gerçekten iyi bir kalbe sahip olduğunu gösterdi – ki bu sektörde tutması zor. Ben #Twitch hakkında geçmiş zamanda yazmaya başlamamdan nefret ediyorum çünkü onun ruhu ve dünyadaki milyonlara verdiği neşe asla unutulmayacak. Gerçekten #yetenekli ve #yetenekli bir adam dünyaya damgasını vurdu.”

Alex Wong: “Stephen, sen çok pozitif ve kibar bir insandın ve enerjin her zaman odayı aydınlattı. Ne diyeceğimi bile bilmiyorum. Seninle tanıştığım andan itibaren, her zaman çok ilgiliydin ve ben, birlikte geçirdiğimiz zamanların kıymetini bildim.” Birlikte geçirdim. 12 yıl önce ilk tanıştığımızda SYTYCD’de gülüşmelerimizi unutmayacağım, özellikle de bana her ayrıntıyı anlattın. Yıllar boyunca bir sanatçı ve bir insan olarak büyümeni izlemek benim için bir hediye oldu. İyi ki yollarımız birçok kez kesişmeye devam etti dostum.Her zaman örnek aldığım biri oldun.Sen ve ailen için kalbim sızlıyor.Keşke sana bir kez daha sarılabilseydim.Bir kez daha birlikte dans edelim. Şimdi burada olmadığına inanamıyorum. Seni seviyorum dostum.”
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1358292/lessigreaterso-you-think-you-can-dancelessigreater-stars-pay-tribute-to-stephen-%22twitch%22-boss?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir