Sylvester Stallone’un Kızı Sophia Sette Crop Top: Fotoğraf – Hollywood Life


Sylvester Stallone Sophia Stallone


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Christopher Peterson/SplashNews

Sly’nin en büyük kızı FLY! 17 Mayıs Salı günü, Sylvester Stallonekızı Sofya25 yaşında, babasının Brooklyn, New York’taki film setinin önünde gri bir ekose üstünü sallarken durdu. tarafından elde edilen fotoğraflarda HollywoodYaşam75 yaşındaki Kayalık üç kıza yıldız ve baba — Sofya, Sistine23 yaşındaki Scarlet ve 19 yaşındaki Scarlet, en büyük kızının yanında poz verirken hepsi gülümsüyordu.

İlk fotoğrafta Sophia babasının yanında duruyordu ve ikisi de milyon dolarlık gülümsemelerini sergiliyorlardı. Karnını zar zor kapatan uzun kollu gri kısa bluzunun yanı sıra, önünde iki cebi olan soluk bir açık renkli mavi kot pantolon giymişti. Ayrıca altın tasmalı beyaz bir çanta ve bir çift koyu renk tonlu spor yapıyordu. Zımbalı kot pantolona bir çift siyah botla eşlik etti.

Sylvester Stallone Sophia Stallone
Sylvester Stallone, 17 Mayıs 2022’de Brooklyn, NYC’deki son filmi ‘Tulsa Kin’in setinde en büyük kızı Sophia ile birlikte poz veriyor. (Christopher Peterson/SplashNews)

Sophia, ünlü babası Sylvester ile aynı boyda görünüyordu. Fotoğrafta sevgi dolu baba gibi görünüyordu ve etkilemek için giyinmişti! Beyaz gömlek ve uyumlu beyaz kravat ile lacivert takım elbise giyen Sylvester, Sophia ile kol kola girdi. Bronz tenli efsanevi aktörün üzerinde altın kemer tokasını vurgulayan altın bir bileklik vardı. Güzel kızını fotoğraflarda görünce hoş bir şekilde şaşırmış görünüyordu. Aşağıdaki fotoğrafta, Sophia solo bir çekim için poz vermeyi bıraktı. Bu fotoğrafta cep telefonunu taşıyordu. Beyaz ojesi çantasıyla kusursuz bir uyum içinde.

Sofya Stallone
Sophia Stallone, 17 Mayıs 2022’de Brooklyn, NYC’de babası Sylvester Stallone’un film setini ziyaret ettiğinde bu fotoğraf için tek başına poz verdi. (Christopher Peterson/SplashNews)

Gibi HollywoodYaşam okuyucular bilir, Sly sık sık kendisine çok yakın olan kızlarıyla birlikte görülür. 21 Mart’ta kızı Sistine ile yüzen bir tiki kulübesinde bir dizi süper komik fotoğraf için poz verdi. Sylvester’ın 14,8 milyon takipçisiyle paylaştığı bir dizi Instagram fotoğrafında, ikisi de bir aile kaçamağı sırasında gülümsüyor ve süper bronzlaşıyorlar. Başlıkta şunları yazdı:Yüzen bir tiki kulübesinde bir tür aile gezisi. Harika zamanlar” dedi ve eşiyle birlikte poz verdi. Jennifer Flavin52 ve çiftin iki sevimli köpeği.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/05/17/sylvester-stallone-daughter-sophia-crop-top-movie-set-photo/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir