Sylvester Stallone’un Karısı, Kızı Sophia’ya Doğum Günü Hediyesini Gönderdi – Hollywood Life


Sylvester Stallone'un Karısı, Kızı Sophia'ya Doğum Günü Hediyesini Gönderdi – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Image Credit: Image Press Agency/NurPhoto/Shutterstock

Sylvester Stallone’un yabancılaşmış eş Jennifer Flavin 25 yıllık evliliğin ardından Sly ile ayrıldıkları haberinin ardından çocuklarının sevgiyi hissetmelerini sağlıyor. 54 yaşındaki eski model, 27 Ağustos Cumartesi günü Instagram’da kızını kutlamak için tatlı bir doğum günü anısını paylaştı. Sophia’nın büyük 26! “İyi ki doğdun güzel Sophia! Tanıdığınız herkese çok fazla sevgi ve mutluluk getiriyorsunuz!” Jennifer, bir tanesinin Jennifer’ın kollarında bebekken olduğu da dahil olmak üzere, Sophia’nın muhteşem enstantanelerinden oluşan bir slayt gösterisinin yanında yazdı.

Başka iki kızı olan Jennifer, “Güzel bir insan olmanın yanı sıra çalışkan, akıllı ve hepsinden önemlisi şefkatli birisin,” diye devam etti. Sistine24 ve Scarlet Stallone20, ile Kayalık aktör. “Sana kızım dediğim için dünyanın en şanslı annesiyim! Seni seviyorum!”

İç ısıtan mesaj, Jennifer ve Sylvester’ın ayrıldığına dair haberler çıktıktan sadece birkaç gün sonra gelir. O sırada Sylvester’ın temsilcisi Michelle Bega verilmiş HollywoodYaşam Oscar adayının şu ifadesi: “Ailemi seviyorum. Bu kişisel sorunları dostane ve özel olarak ele alıyoruz.”

Jennifer belgeleri 19 Ağustos Cuma günü Florida’da sundu ve Sly’yi “evlilik fonlarından varlıkları taşımakla” suçladı. TMZ. Çıkış tarafından elde edilen belgelerde, “Bilgi ve inanca göre, Koca, medeni mülk üzerinde olumsuz ekonomik etkisi olan medeni varlıkların kasıtlı olarak dağıtılması, tükenmesi ve/veya israfına karıştı” dedi. “Florida Statüleri Bölüm 61.075 uyarınca, hakkaniyet, Karı’nın medeni varlıkların kendi lehine eşit olmayan bir şekilde dağıtılması yoluyla tazmin edilmesini ve bütünleştirilmesini belirtir. Ayrıca, koca, davanın devamı sırasında herhangi bir mal varlığını satmaktan, satmaktan, devretmekten, temlik etmekten, ipotek etmekten veya dağıtmaktan men edilmelidir.”

Resmi ayrılıklarından önce, Sly’nin Instagram’da karısının dövmesini örtbas etmesinin ardından yaklaşan boşanma söylentileri dönüyordu. Daha da fazla kaş kaldırmak için Jennifer bir fotoğraf paylaştı. şifreli yazı 10 Ağustos’ta üç kızı hakkında, “Bu kızlar benim önceliğim, başka hiçbir şeyin önemi yok. Dördümüz sonsuza kadar #gerçek #aile #sonsuza kadar.”
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/08/28/sylvester-stallone-wife-birthday-tribute-daughter-sophia/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir