Sylvester Stallone, Eski Jennifer Flavin ile Tekrar Birlikte Olduğunu İpuçları – Hollywood Life


Sylvester Stallone


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Domine Jerome/ABACA/Shutterstock

Sylvester Stallone76 ve Jennifer Flavin54, 25 yıllık evliliklerinin ardından ayrılma kararlarını yeniden düşünmüş olabilirler. bu Kayalık aktör, Jennifer’ın boşanma davası açmasından ve Sly’yi “evlilik fonlarından varlıkları taşımakla” suçlamasından tam olarak bir ay sonra, 19 Eylül Pazartesi günü Instagram’da yayınladıkları göz önüne alındığında, eski sevgililerin tekrar bir araya gelebileceğini ima etti.

Sly’nin paylaştığı ilk fotoğraf, Jennifer’la bir bağ gibi görünen bir yerde yürürken sevgiyle el ele tutuştuğunu gösteriyordu. İkinci görüntü, Sly ve Jennifer’ın üç kızıyla birlikte geriye dönük bir fotoğrafıydı. Sofya25, Sistine24 ve Scarlet Stallone20. Sly, gönderisine “Harika…” yazdı.

Sly ve Jennifer, eski model 19 Ağustos Cuma günü Florida’da boşanma belgelerini sunana kadar iki buçuk yıl boyunca mutlu bir evliliğe sahip gibi görünüyordu. TMZ uzun zamandır çiftin Sly’nin Rottweiler köpeğiyle ilgili bir sorun nedeniyle ayrıldığını bildirdi, ancak ikonik aktör evliliklerini “böyle önemsiz bir tartışma” yüzünden bitirmediklerini açıkladı.

Sylvester Stallone
Sylvester Stallone ve Jennifer Flavin (Fotoğraf: Domine Jerome/ABACA/Shutterstock)

Ayrıldıktan sonra Sly, 13 Eylül’de Roma’da gizemli bir kadınla birlikte görüldü. Bir grup arkadaşı ve korumanın da katıldığı çift, halka açık gezi sırasında biraz PDA gösterdi. Gizemli kadın, ikisi arasındaki bir sevgi anında Sylvester’ın sırtını nazikçe okşadı. Sly, evliliği sona erdiğinden beri eski karısının iki dövmesini de kapattı.

Sly ve Stallone ailesinin geri kalanı, bu Aralık ayında Paramount+’da prömiyer yapacak olan kendi realite TV şovlarını alıyorlar. Şovda Sly ve Jennifer’ın evliliğinin (ve muhtemelen uzlaşmalarının) bozulmasını görmemiz mümkün.

Ayrıca, Sly’nin Rottweiler köpeği hakkındaki bu çılgın söylentiyi vurduğu zaman, ayrıldığı karısını övdüğünü de belirtmekte fayda var. TMZ. Yayına, “Jennifer’a en büyük saygım var. Onu her zaman seveceğim. O harika bir kadın. O şimdiye kadar tanıştığım en güzel insan.”
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/09/19/sylvester-stallone-wife-jennifer-flavin-pda-photo/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir