Sydney Sweeney Oyunculuğa Mola Veremiyor ve Maaşı Neden – Hollywood Life


Sidney Sweeney


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Eddy Chen / HBO MAX

Sidney Sweeney Hollywood’un en popüler genç aktörlerinden biridir, ancak hayatı her zaman sahne arkasında bu kadar çekici değildir. HBO’nun hit şovunda Cassie Howard’ı oynayan oyuncu öforioyunculuğa ara vermek için yeterince para kazanmadığını açıkladı.

“Altı aylık bir ara vermek isteseydim, bunu karşılayacak gelirim yok” dedi. Hollywood Muhabiri. “Beni destekleyen kimse yok. Oyunculara eskiden olduğu gibi para ödemiyorlar ve flamalar ile artık artık alamıyorsunuz. Yerleşik yıldızlar hala maaş alıyor, ancak avukatıma yüzde 5, acentelerime yüzde 10, işletme müdürüme yüzde 3 veya bunun gibi bir şey vermem gerekiyor. Reklamcıma her ay ödeme yapmak zorundayım ve bu benim ipoteğimden daha fazla.”

Sidney Sweeney
Sydney Sweeney, ‘Euphoria’dan bir sahnede. (Eddy Chen/HBO MAX)

Oyunculuğa ek olarak, Sydney marka anlaşmaları yapmaya başladı. O bir Miu Miu elçisidir ve bir Armani güzellik kampanyasında rol almıştır. Emmy adayı, “Eğer oyunculuk yapsaydım, Los Angeles’taki hayatımı karşılayamazdım, çünkü mecbur olduğum için anlaşmalar yapıyorum” diye itiraf etti. Bu yıl iki Emmy ödülüne aday gösterilen Sydney, 18 yaşına geldiğinde kendi adına “sadece 800 doları olduğunu” açıkladı.

24 yaşındaki oyuncunun yoğun bir programı var. üstüne öfori 3. sezon, Sydney de oynayacak madam ağ ve HBO Max serisinin başlatılmasına yardımcı olacak Oyuncu Masası kendi yapım şirketi Fifty-Fifty Films altında.

Sidney Sweeney
Sydney Sweeney, MTV Film ve TV Ödülleri’nde. (İmaj Basın Ajansı/NurPhoto/Shutterstock)

Sydney’in bir aile kurma planları var, ancak genç bir anne olursa Hollywood’un ona nasıl davranacağından “endişe duyduğunu” itiraf etti. “Bir ailem olsun istiyorum, her zaman genç bir anne olmak istemişimdir ve bu endüstrinin çocuk sahibi genç kadınları nasıl damgaladığı ve onlara farklı bir gözle baktığı konusunda endişeliyim” dedi. “Çalışmazsam, sahip olacağım çocuklar için para ve destek olmayacağından endişelendim.”


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/07/28/sydney-sweeney-break-acting-salary-euphoria/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir