Sydney Sweeney, NSFW Euphoria’da Aileyi Etiketleyen Trolleri Vurdu


Sidney Sweeney çevrimiçi trollere alkış tutuyor.

bu öfori star, HBO’nun hit 2020’deki ilk çıkışının ardından çıplak sahnelerinde aile üyelerini etiketlemeye başlayan çevrimiçi nefretçiler hakkında gerçekte nasıl hissettiğini paylaşmaktan geri durmadı.

“Kuzenlerimin buna ihtiyacı yok” dedi. İngiliz GQ 11 Kasım’da yayınlanan bir profilde. “Tamamen iğrenç ve adaletsiz. Okulda cinselleştirilmiş bir insan olmanın incelemesinden geçen bir karakteriniz var ve sonra aynı şeyi yapan bir izleyici kitleniz var.”

Sweeney, trollerin onu daha fazla NSFW sahnesi yapmaktan alıkoymadığını söylemeye devam etti. öfori ve diğer diziler – aslında onu daha da besliyorlar.

“Bence saçma,” diye açıkladı. “Ben bir sanatçıyım, karakterleri oynuyorum. Bu bende insanları daha çok kızdıran karakterleri oynama isteği uyandırıyor.”

Sweeney ayrıca, Temmuz ayında işten “altı ay ara veremeyeceğini” paylaşmanın yanı sıra aktrisin ailesinin “Altmış Olsun” giydiği annesinin 60. doğum günü partisinden fotoğraflar da dahil olmak üzere internette karşılaştığı incelemeye de yansıdı. Great Again” beyzbol şapkaları.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1354294/sydney-sweeney-slams-%22disgusting%22-trolls-for-tagging-her-family-in-lessigreatereuphorialessigreater-nude-scenes?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir