Sydney Sweeney Nişanlısı Jonathan Davino ile Coşkulu Görünüyor


Aşk Sidney Sweeneytarzı?

Oui? O halde 2023 Cannes Film Festivali’ne bakışını görmeniz gerekiyor.

Hayranlar, aktrisin topluluklarından birine, nişanlısıyla Güney Fransa’daki bir otelden (hayır, The White Lotus değil) çıkarken görüldü. Jonathan Davino 21 Mayıs’ta Sydney gezi için mavi sutyen ve uyumlu açık topuklu ayakkabılarla beyaz ipek bir elbise giydi. Görünümü sarı bukleleriyle eşleştirdi ve çift lobiden kol kola çıkarken gülümsedi.

Bu, Sidney’den moda tutkunlarının gördüğü tek OOTD değil. Günün erken saatlerinde, öfori yıldız, Miu Miu’dan altın düğmeli lacivert bir tüvit mini elbise giydi. Ve 22 Mayıs’ta, arkadaşlarıyla kayıkla gezdiği bir gün için beyaz bir Celine spor sutyeni ve kot pantolonunun üzerine mavi, ince çizgili bir düğmeli bluz giydi.

Takipçiler, geçen yıl nişanlanan Sydney ve Jonathan’ı en son ortak bir halka açık gezide gördüklerinde, New York’ta dışarıda görüldükleri Nisan ayındaydı. Aksi takdirde, çift aşklarını ilgi odağından koruma eğilimindedir.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1375133/sydney-sweeney-makes-euphoric-appearance-with-fiance-jonathan-davino-in-cannes?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir