Sydney Sweeney Cildini “Kurtaran” Rutini Paylaşıyor


Sydney Sweeney ile röportaj yaptık çünkü bu fiyatlarla seçtiklerini beğeneceğinizi düşünüyoruz. Sydney, Laneige için ücretli bir sözcü. E! bağlı ilişkilere sahiptir, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Öğeler perakendeci tarafından satılır, E değil!. Fiyatlar, yayınlanma zamanı itibarıyla doğrudur.

Mükemmel cilt bakım rutininizi bulmak kolay değil. Çok fazla deneme yanılma gerektirebilir, ancak bazen sizi doğru yöne yönlendirmek için oyun değiştiren bir ürüne ihtiyacınız vardır. İçin Sidney Sweeneybu çığır açan ürün, Laneige Dudak Uyku Maskesi. Kullandığı anda bağımlısı oldu ve daha fazlasını denemeye karar verdi. marka.

bu Beyaz nilüfer star, “Cilt bakımım konusunda her zaman çok titiz davrandım çünkü çok hassas bir cildim var. Tüm hayatım boyunca bununla uğraştım. Laneige ürünlerini ilk kullanmaya başladığımda, ne kadar iyi çalıştıkları karşısında şok oldum ve cildim kötü tepki vermiyordu.”

Sydney, “Laneige, özellikle de tüm makyajdan sonra cildimi gerçekten kurtardı. öfori ve kırmızı halılar. Gerçekten çok fazla makyaj yapabilir ve bir günde tamamen farklı görünümlerle değiştirebilir. Makyajı çıkarıp tekrar sürmek cildim için çok zor olabilir.” Neyse ki Sydney, cildiyle uyumlu ve yoğun günlerine ayak uydurabilen ürünler buldu.

özel bir E! röportajda, Sydney cilt bakımı rutini ve güzellik ipuçlarından bahsetti. öfori ayarlayın ve Laneige Hidrasyon Derinlemesine Dalış kampanyası.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1368238/lessigreatereuphorialessigreater-s-sydney-sweeney-shares-the-routine-that-%22saved%22-her-skin?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir