Sydney Sweeney Cannes’da Nişan Yüzüğünü Taktı: Fotoğraf – Hollywood Life


Sidney Sweeney


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Stefan / BACKGRID

Sidney Sweeney25 yaşında, nişan yüzüğünü yaklaşık yedi ay sonra ilk kez nişanlısıyla Fransa’nın Cannes kentinde dışarı çıkarken taktı. Jonathan Davino38. öfori yıldız oldu resimde Geçen hafta sonu çift Hotel Martinez’den çıkarken elmas taşı parmağına takmıştı. Yüzünde kocaman bir gülümsemeyle zarif otelden çıkarken, Sydney’in müstakbel kocasının sağ koluna doladığı sol elinde yüzüğü görünüyordu. Emmy adayı yıldız, Fransa’daki görünümü için görünür bir mavi sutyen ile dalgalı beyaz bir büstiyer elbise giydi.

Sidney Sweeney
Sydney Sweeney ve nişanlısı Jonathan Davino (Fotoğraf: Stefan / BACKGRID)

Sydney nişan yüzüğünü en son Ekim 2022’de takmıştı. 28 Nisan’da Jonathan’la paylaştığı Los Angeles’taki evine döndüğünde yüzüğü takmamıştı. Günlük posta sadece beş dakikalığına evde olduğunu ve Jonathan’ın onu kapıda karşılamadığını ya da arabasına geri götürmediğini söyledi. Sydney ve Jonathan’ın nişanı, aktrisin yüzük parmağında büyük bir maytapla görülmesinin ardından Mart 2022’de onaylandı.

Sydney’in onunla olan yakınlığı nedeniyle çiftin ilişkisinin durumu hakkında söylentiler var. Senden Başka Herkes ortak yıldız glen powell, 34. Sydney ve Glen romantik komedilerini çekerken gerçekten yakınlaştılar ve internet, ilişkilerinin romantik bir hal aldığına dair spekülasyon yaptı. Bu spekülasyon, Glen’in kız arkadaşından ayrıldığı haberiyle daha da arttı. Gigi Paris. Ancak, çiftin gerçekte olduğu ortaya çıktı. birkaç hafta bozuldu yoğun tantanadan önce.

Sidney Sweeney
Sydney Sweeney, 2023 Met Gala’da (Fotoğraf: David Fisher/Shutterstock)

Sydney ve Glen, filmlerinin çekimlerini tamamladıklarından beri birlikte çalıştıkları zaman hakkında olumlu şeyler söylediler. “Böyle bir patlama oldu! Avustralya film çekmek için çok güzel bir yerdi ve oyuncular ve yapım ekibi çok eğlenceliydi,” dedi Sydney. Bu gece eğlence 16 Mayıs’ta. “Avustralya’da kötü vakit geçirmek zor. Pek çok etkinlik yaptık,” dedi Glen ET Nisan içinde. “Sydney bizim sosyal sandalyemiz gibiydi. Her hafta sonu herkesin çıkıp yaptığı bir aktivitemiz oldu” dedi. Top Gun: Maverick yıldız eklendi. Sydney ve Glen, ilişkileri hakkındaki söylentilere değinmediler.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/05/22/sydney-sweeney-wears-engagement-ring-cannes-photo/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir