Sydney Sweeney, Annemin Doğum Günü Partisi Resimleri Üzerine Tepkiye Cevap Verdi


Sidney Sweeney bazen bir doğum günü partisinin sadece bir doğum günü partisi olduğunu bilmenizi istiyor.

27 Ağustos’ta, öfori Yıldız, annelerinden görüntüler yayınladıktan sonra tartışma yarattı LisaBatı temalı 60. doğum günü kutlaması Instagram. Gönderisine, “Annemi kutlamanın sürpriz bir serserilikten daha iyi bir yolu yok” yazdı.

Pek çok taraftarın Blue Lives Matter tasarımı olarak tanımladığı şeyi taşıyan bir erkek konuğun resmini ve partiye katılanların kırmızı beyzbol şapkası taktığını gösteren bir videoyu ekledi. Onun kardeşi Trent ayrı ayrı açıklanmış Instagram şapkaların üzerinde “Yine Altmış Harika Yap” yazan bir gönderi. Eski başkan Donald Trump2016 kampanya sloganı “Amerika’yı Yeniden Büyük Yap” idi.

Sydney’in fotoğraflarını paylaşmasından saatler sonra, sosyal medya kullanıcıları ailesini ya eleştirilerini ya da desteklerini dile getirdiler ve birbirleriyle siyasi tartışmalara girdiler.

bu Beyaz nilüfer aktris daha sonra tweetlendi“Sizler bu çılgınlık. Annemin 60. doğum günü için yapılan masum bir kutlama, niyeti olmayan absürt bir siyasi açıklamaya dönüştü. Lütfen varsayımlarda bulunmayı bırakın.”
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1343839/sydney-sweeney-responds-to-controversy-over-mom-s-60th-birthday-hoedown-party-pics?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir