Sydney Sweeney 25. Doğum Gününü Emmy Kırmızı Halısında Kutluyor


Sidney Sweeney İlk kez Emmy adayı olabilir ama kırmızı halıda dikkatleri üzerine çekmeye yabancı değil.

Aynı zamanda aktrisin 25. doğum günü olan 12 Eylül’de Sydney, Los Angeles’taki Microsoft Tiyatrosu’nda düzenlenen 2022 Emmy Ödülleri’ne hayranlarını coşturan bir toplulukla geldi.

Fotoğraflar için poz verirken Sydney, ışıltılı çiçek detayları ve dramatik, hareketli bir tren içeren yumuşak gümüş bir Oscar De La Renta elbisesi giydi. Glam için oyuncu makyajını doğal tuttu ve omuz hizasındaki buklelerini hafif ve dalgalı bıraktı.

(Her yıldızın kırmızı halı gelişini burada görün)

Uzun zamandır erkek arkadaşı olan Chicago merkezli restoran işletmecisi ile nişanlı olmasına rağmen jonathan Davino Bu yılın başlarında Sydney, kırmızı halıdaki büyük anını solo bir çaba haline getirmeye karar verdi.

Sydney, 2022 Emmy Ödülleri’nde Cassie Howard rolüyle Drama Dizisinde En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu dalında yarışıyor. öfori ayrıca Sınırlı veya Antoloji Dizisi veya Filminde En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu Beyaz Lotusalaycı üniversite öğrencisi Olivia Mossbacher’ı oynadığı yerde.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1345466/sydney-sweeney-celebrates-her-25th-birthday-on-the-emmys-red-carpet?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir