Sweet Way Travis Barker’ın Oğlu Landon, Kourtney Kardashian’ı Anlattı


Kardashian-Barker’lar büyük, mutlulukla harmanlanmış bir ailedir.

Sadece sor Travis Barkeroğlu – ve Kourtney Kardashianüvey oğlu-Landon Barker.

“O harika,” 18 yaşındaki özel olarak E’ye söyledi! Haberler’ Günlük Pop 14 Haziran’daki boohooMAN giyim lansmanında. “Kourt’u çok seviyorum. Aileyi genişletmeyi seviyorum.”

Ve şimdi, Kravis’in geçen ayki İtalyan düğününden sonra resmen aile oldular.

Annesi olan model-müzisyen, “Dışarı çıkıp babamın yeni karısıyla çok mutlu olduğunu görmek harikaydı.” shanna moakler, paylaştı. “Dürüst olmak gerekirse harikaydı. Hepsi çok güzel bir deneyimdi.”

Ve sadece aşklarından değil, aynı zamanda kendisinin ve konukların modasından da bahsediyordu. Atiana De La Hoya’nın fotoğrafı.22 ve Alabama Barker16 ve Kourt’un çocukları, Mason Dişi12, Penelope Dişi9 ve Saltanat Disick7—şenlikler boyunca giyildi.

onlardan bahsetmişken rose temalı gelinlikLandon açıkladı, “Çok iyi çalıştı ve aslında plansızdı. O gece herkesin gül takacağını bilmiyordum ve sonra ayağa kalktık ve hepimiz güller içindeydik. ‘Cehennem evet. .'”
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1334682/travis-barker-s-son-landon-has-the-sweetest-things-to-say-about-stepmom-kourtney-kardashian?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir