‘SWAT’ Yıldızı İlk Çocuğu Karşılıyor – Hollywood Life


Shemar Moore


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Jaxon / MEGA

Shemar Moore artık kız babası! 52 yaşındaki oyuncu, baba olduğunu heyecanla doğruladı. Shemar, Instagram’da şöyle yazdı: “Ya oğlum resmen bir baba!!! Hayaller gerçek oluyor!! Hayatımın geri kalanı burada!”

Shemar Moore
Shemar Moore’un kız bebeğinin doğumuyla ilgili yorumu. (Instagram)

Shemar yeniden yayınlandı İNSANLAR yeni gelişinin duyurusunu yaptı ve yorumunu ekledi. “Shemar Moore ve ortağı, Jesiree Dizon, kız bebeklerinin doğumunu duyurmaktan mutluluk duyar. Aile çok mutlu ve sağlıklı” dedi. HollywoodLife yorum için ulaştı.

Oyuncu, Ocak ayı başlarında ilk çocuğunu beklediğini duyurdu. “Ben Shemar Moore, 52½ yaşındayım. Annem cennette, şu an 8 Şubat 3. yıl dönümü olacak” dedi. Jennifer Hudson Gösterisi. “Ve 8 Şubat’ta onun hayallerinden birini gerçekleştireceğim çünkü gerçek hayatta Shemar Moore baba olmak üzere.”

Jennifer, bebek haberi için Shemar’ı tebrik etti ve annesinin “cennetten ona gülümsediğini” ekledi. Shemar, “Çok heyecanlıyım. Burada olamayacağı için üzgünüm. Bir süre bunun ‘o gemi yelken açtı’ türünden bir şey olduğundan endişelendim ama Tanrı arkamı kolladı ve işler düzeldi… Hayatım zaten oldukça muhteşem, ama Tanrı adımı ne zaman anarsa, bir kez anladığımda biliyorum. bu deneyim, cennete bütün olarak gidebileceğim

Shemar Moore
Shemar Moore artık bir baba. (Jaxon / MEGA)

Açıklamanın ardından Shemar bir video paylaştı. instagram onun ve Jesiree’nin cinsiyetini açıklayan parti. “Mucizeler olur … İşte hayatımın EN İYİ kısmı geliyor” diye yazdı. Moore bebeğinin cinsiyeti helikopterle ortaya çıktı. Helikopter yukarıdan pembe bir duman çıkararak Shemar ve Jesiree’nin bir kız bebek sahibi olacağını ortaya çıkardı. Shemar daha sonra hediye olarak aldığı bir “kız baba” gömleğini ve daha sonra “babanın kızı” yazan bir bebek gömleğini kaldırdı.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/01/25/shemar-moore-baby-born-jesiree-dizon/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir