Suzy Amis ve Geçmiş Evlilikleri Hakkında Bilgi Edinin – Hollywood Life


Suzy Amis ve Geçmiş Evlilikleri Hakkında Bilgi Edinin - Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: Elizabeth Goodenough/Everett Koleksiyonu

  • James Cameron, ‘Titanic’ ve ‘Terminatör’ gibi büyük hit filmlerin yönetmenidir.
  • Halen aktris Suzy Amis ile evli.
  • Hane adı daha önce dört kez evlendi.
  • James az önce ‘Avatar: The Way of Water’ için En İyi Film Akademi Ödülü’ne aday gösterildi

James Cameron, 68, Hollywood’un en tanınmış yönetmenlerinden biridir. Yıllar boyunca film endüstrisinin en büyük hitlerinin birçoğunun başında yer aldı. Titanik, Gerçek Yalanlar, Uzaylılar, Solaris, Terminatör, Avatar, Alita: Savaş Meleği, ve dahası. Ödül ve onur listesi daha da etkileyici – 1998 Akademi Ödülleri’nde En İyi Film ve En İyi Yönetmen Oscar’larını aldıktan sonra kendisini “dünyanın kralı” ilan etti. Film 9 teknik ödül daha kazandı ve toplam 11 galibiyetiyle James’in destansı dönem draması, tarihsel olarak 1959’larla berabere kaldı. Ben Hur ve 2003’ler Yüzüklerin Efendisi: Kralın Dönüşü şimdiye kadarki en çok Oscar ödülü için.

Mükemmelliğe giden yolda en az 5 kez evlendi. Şimdiki eşi olan oyuncuyla tanıştı. Suzy Amissetinde Leonardo DiCaprio ve Kate Winslet-led film, ama evli olduğu ilk aktris değil. James, birkaç 2023 Oscar adaylığını kutlarken Avatar: Suyun Yoluişte James’in hayatında aşık olduğu kadınlar hakkında perde arkasında bilinmesi gerekenler.

Suzy Amis

Suzy Amis ve James Cameron
Suzy Amis ve James Cameron (Elizabeth Goodenough/Everett Koleksiyonu)

James, şimdi 61 yaşında olan Oklahomalı Suzy ile sette tanıştı. titanik 1990’ların ortalarında, filmin çağdaş bölümlerinde Rose’un torunu Lizzy Calvert’i oynadığında. Ancak ilişkileri birkaç yıl daha sürmeyecekti – James evlendi. Terminatör yıldız Linda Hamilton 1997’de, zaten bir ilişki içinde olduğuna dair spekülasyonlar arasında iki yıl sonra ondan boşandı. titanik aktris. Suzy ve James nihayet 2000 yılında evlendiler ve o zamandan beri kızları dünyaya geldi. Claire ve elizabeth ve oğlu James Quinn (olarak bilinir) Quinn Cameron.)

Açık sözlü vegan, iklim aktivisti ve eski Ford modeli daha önce evli idi. Sam Robardsaktör oğlu Jason Robards ve ekran efsanesi Lauren Bacall. James bir keresinde “güçlü bağımsız” kadınlara ilgi duymanın daha önce onun için işe yaramadığını söylemişti.

James, “Güçlü bağımsız kadınlara ilgi duymanın, onların güçlü bağımsız kadınlar olma dezavantajı var – doğaları gereği size ihtiyaçları yok” dedi. İNSANLARAralık 2022’de. “Neyse ki artık bana ihtiyacı olduğuna inanan güçlü, bağımsız bir kadınla evliyim.”

Linda Hamilton

Linda Hamilton ve James Cameron
Linda, 1984’te Cameron’ın yönettiği ‘Terminatör’de rol aldı (BEI/Shutterstock)

James, 1984 filminde Linda’yı yönetti. Terminatör ve 1991’lerde Terminatör 2: Kıyamet Günü. 1991’de birlikte yaşamaya başladılar ve bir kızı dünyaya geldi. Josephine Okçu Cameron, 1993’te. 1997’de evlendiler, ancak James, Suzy ile yoluna devam ediyor gibi göründüğü için dağıldı – gerçi Linda, 50 milyon dolarlık bir anlaşma ile birlikten ayrıldı.

2019 yılında, eski çift bir araya geldiğinde Terminatör: Kara Kader (James yapımcılığını üstlendi, Linda Sarah Connor olarak geri döndü). “Bu ilişki hepimiz için bir gizemdi – Jim ve ben bile – çünkü çok uyumsuzuz” dedi. New York Times 2019 röportajında. “Bir yapboz gibi birbirimize uyduğumuzu söylerdim: O dışbükey olduğu her yerde, ben içbükeyim.” Ama ondan neden etkilendiğine dair bir teorisi de vardı.

Gazeteye verdiği demeçte, “Sanırım orada olan şey, Sarah Connor’a gerçekten aşık olmasıydı” dedi. “Ben de yaptım.”

kathryn bigelow

Kathryn Bigelow ve James Cameron
Kathryn Bigelow, ‘The Hurt Locker’ filmi 2010’da Oscar’da En İyi Film ve En İyi Yönetmen ödülünü aldığında eski kocasını unutulmaz bir şekilde alt etti. (Matt Sayles/AP/Shutterstock)

Oscar ödüllü bir yönetmen, başka bir Oscar ödüllü yönetmen olmadan neye yarar ki? James beğenilenlerle evlendi Yaralı Dolabı ve Sıfır karanlık otuz müdür kathryn bigelow 1989-1991 arası. İlk filmiyle En İyi Yönetmen dalında Akademi Ödülü kazanan ilk kadın oldu ve 2010’da anıtsal, tarihi onura layık görüldü. avatar, ve En İyi Film için. İkisini de ona kaptırdı.

Büyük gecede, onu boğarak pantomim yaptı, sonra ona sarıldı. Ama onun cesur başyapıt filmi için biraz “iyileştirme” önermekten kendini alamadı. “Bence [The Hurt Locker] 3 boyutlu olsa daha iyi olurdu” dedi. Haftalık eğlence başına 2010 tarihli bir röportajda çarpıştırıcı. “Kesinlikle. 3D’de çok daha iyi olmazdı, ama artık film afişine ‘in 3D’ ibaresini koymak zorunda kalmayacağınız bir gelecekten bahsediyorum, tıpkı posterlere ‘in color’ ibaresini koymadığınız gibi artık değil.”

Gale Anne Hurd

James Cameron ve Gale Anne Hurd
James ve Gale Anne Hurd (Michael Germana/Everett Koleksiyonu)

James’in üretken ve güçlü bir yapımcıdan da etkilenmesi şaşırtıcı değil. Gale Anne Hurd 1984’lerde yapımcı ve senaristti. Terminatörve 1991’ler için sorumlu yapımcı Terminatör 2: Kıyamet Günü. Ancak, 1985-1989 yılları arasında sadece James ile evlendi. Dahil olmak üzere birçok filminde yakın bir işbirlikçiydi. Uzaylılar ve Uçurumilave olarak.

James’ten boşandıktan sonra evlendi. İmkansız görev müdür Brian De Palma 1991-1993 arası, hoşgeldin kızı Lolita de Palma 1991’de. Daha sonra senarist ve yönetmenle evlendi. Jonathan Hensleigh 1995’te.

Sharon Williams

James ilk karısıyla evliydi, Sharon Williams, 1978-1984 arası. Sharon ve ilk evliliği hakkında çok az şey biliniyor, ancak altı yıl süreceğini belirtmekte fayda var – her biri yönetmenle yalnızca iki yıl süren Gale, Kathryn ve Linda ile olan evliliklerinden üç kat daha uzun. Eski bir aktris olduğu bildirildi.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/james-cameron-wife-5013881/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir