Sutton Stracke, RHOBH’nin En Beklenmedik Davasının Merkezinde


Crystal, Kyle ve Garcelle ile karşı karşıya kaldığında bile, bölüm boyunca ağzı sıkı kaldı. Sutton da oradaydı ama nispeten rahatsız değildi. Söylediği gibi, “Sakin kalıyorum çünkü biliyorum ki utanmam gereken bir şey ya da ‘karanlık’ bir şey söylemedim.”

Yine de Garcelle tam olarak ne söylendiğini bilmek istiyordu. Garcelle, Sutton’a, “Sadece, onun ima ettiği şeyin, bana çılgınca bir şey söyleseydin dinamiğimizi değiştirecek bir şey olduğunu hissettirdiğini hissediyorum” dedi. “Yeni arkadaşınla arkanı kolla, tek söylediğim bu.”

Sutton, grubun bunu unutması ve ilerlemeye devam etmesi konusunda ısrar etmeye devam etti çünkü o ve Crystal’ın yaptığı buydu.

Garcelle, “İkiniz harikasınız, bu harika,” dedi. “Peki ya molozda bıraktığın diğer herkes?”

Emin olun, bu konuyla ilgili duyduğumuz son şey olmayacak.

Beverly Hills’in Gerçek Ev Kadınları Çarşamba günleri saat 20.00’de Bravo’da yayınlanıyor. Ayrıca ertesi gün yeni bölümleri şurada yayınlayabilirsiniz: tavuskuşu.

(E!, Bravo ve Peacock, NBCUniversal ailesinin birer parçasıdır.)


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1333069/sutton-stracke-is-at-the-center-of-real-housewives-of-beverly-hills-most-unexpected-feud?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel