Sutton Stracke: Erika Jayne, Garcelle Beauvais’e Daha Büyük Bir Özür borçlu


Sutton Stracke ve Garcelle Beauvais bir sebepten dolayı “dinamik ikili” unvanını kazandı.

bu Beverly Hills’in Gerçek Ev Kadınları yıldızlar en iyi arkadaşlardır ve ekran dışı – realite TV dünyasında tam olarak norm olmayan bir şey. Ancak herhangi bir şüpheniz varsa, Sutton’s E’den başkasına bakmayın! Haberler’ Günlük Pop 28 Temmuz’da ortaya çıktı.

Sutton, Garcelle için “O çok eğlenceli ve kolay. Ona bayılıyorum” dedi. “Biz sadece kendimiziz, bu yüzden insanların bizi birlikte izlemeyi sevmesini seviyorum.”

Devam etti, “Gruptayken, ‘kimden bahsediyorlar?’ gibi oluyoruz. O zaman yalnız olduğumuzda, kendimiz olup rahatlayabilir, gülebilir ve eğlenebiliriz. Çünkü sekizimiz bir aradayken çok gergin oluyoruz.”

Bu onu hafifçe koyuyor. Sezon 12 RHOBH Zaten oldukça çılgın bir yolculuk oldu ve yakın zamanda yayınlanan sezon ortası fragmanına dayanarak, daha da çılgınlaşmak üzere. Ama belki de şimdiye kadarki en şok edici an Erika Jayne Garcelle’in 14 yaşındaki oğluna küfretmek, jax.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1339818/rhobh-s-sutton-stracke-says-erika-jayne-owes-garcelle-beauvais-a-bigger-apology?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir