Susan Lucci’nin Kocası Helmut Huber’in Ölümünden Sonra İlk Fotoğrafları – Hollywood Life


suzan luci


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Rick Davis / SplashNews.com

suzan luci orada asılı duruyor. bu Tüm Çocuklarım 75 yaşındaki yıldız, 4 Mayıs Çarşamba günü New York’taki Mark Oteli’nden çıkarken, şişirilmiş kollu siyah deri ceket, ince siyah pantolon ve bej rugan pompalarla fotoğraflandı. 75 yaşındaki genç, 52 yıllık kocasıyla ilgili haberlerin çıkmasından bu yana ilk kez görüntülendi. Helmut Hubertrajik bir geçiş.

suzan luci
Susan Lucci (Rick Davis / SplashNews.com).

Yarım yüzyıldan fazla bir süredir Helmut, Susan’ın sağ kolu ve sevgili kocasıydı. Bir aile sözcüsüne göre, bu ortaklık ne yazık ki 28 Mart’ta Helmut Long Island, New York’ta barışçıl bir şekilde öldükten sonra sona erdi. Resmi açıklamada, “Bir aile babası, sadık bir arkadaştı ve onları çok seviyordu” deniyor. “Kükreyen bir mizah anlayışı, yaşamdan daha büyük bir kişiliği ve pratik bir problem çözücüsü ile hayatını dolu dolu yaşadı.”

Susan Lucci, Helmut Huber
Susan Lucci ve rahmetli kocası Helmut Huber (Rick Davis / SplashNews.com).

“Bay. Daha önce Avusturya’da motosiklet yarıştıran Huber, Garden City Golf Kulübü ve Westhampton Country Club’a ait birinci sınıf bir kayakçı ve hevesli bir golfçüydü.” Susan Lucci’nin reklamcısı, Jessica Sciacchitano, müvekkili adına da bir açıklama yaptı. “Helmut’un ölümü, onu tanıyan ve seven herkes için büyük bir kayıp. Olağanüstü bir koca, baba, büyükbaba ve arkadaştı. Aile, bu inanılmaz zor zamanda mahremiyet talep ediyor.”

Açıklama yapılırken ölüm nedeni açıklanmadı. Helmut ve Susan 1969’da evlendi ve Susan’a ek olarak iki oğlu, iki kızı, sekiz torunu, iki torununun torunu ve erkek kardeşi tarafından hayatta kaldı. Aile, hayranlardan Helmut’u onurlandırmalarını istedi. Amerikan kalp derneği inme farkındalığını ve araştırmasını desteklemek için, İNSANLAR.

Helmut, Susan’ın kocası olmasının yanı sıra, onun yöneticisi ve Pine Valley Productions’ın CEO’su olarak çalıştı. İkili, 18 yaşındaki Susan’ın New York, Long Island’daki Garden City Hotel’de garson olarak çalıştığı sırada tanıştı. Kadınlar Günü. Helmut, otelin şefi ve yiyecek ve içecek servisinin başı olarak çalıştı. İlk görüşte aşktı.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/05/05/susan-luccis-photos-since-husband-death-nyc/

Yorum yapın