Susan Lucci’nin Heart Month İçin Büyüleyici Selfie’si: Fotoğraf – Hollywood Life


susan luci


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: MEGA

Susan Lucci muhteşem bir yakın çekim yayınladığında her zamankinden daha iyi görünüyordu kendisinin fotoğrafı bu Şubat ayında Amerikan Kalp Ayı’nı kutlamak için tüm ihtişamıyla. 76 yaşındaki, parlak pembe bir dudak ve dumanlı bir gözle sallanırken, bronz bir tüvit ceketle poz verdi.

Susan fotoğrafı, “Ayak işlerini yürütme ve kahve içmek için bir arkadaşla buluşma günü, @tiary #honoryourheart#live#love imzalı gümüş ve altın ‘kalbinizi güçlendirin’ kolyemi taktığım gün” başlığıyla paylaştı. Fotoğrafta, Susan’ın omuz hizasındaki kahverengi saçları aşağı ve düzken, dolgun kirpikleri ve göz kalemiyle boğucu, dumanlı gözleri yüzünü vurguluyordu. Görünümünü altın katmanlı kolyeler ve beyaz dişlerini sergileyen parlak pembe bir dudakla tamamladı.

Susan hakkında kesin olan bir şey varsa, o da her zaman harika göründüğü ve bu muhteşem görünümün yanı sıra, son zamanlarda çiçekli bir büyüleyici ile süslenmiş dökümlü şeffaf siyah bir elbisenin üzerine oturan, dekolte V yakalı siyah bir blazer giydiğidir. NYC’de bir öğle yemeğine.

Susan’ın siyah elbisesi dizlerinde biten dökümlü, şeffaf fırfırlı bir eteğe sahipti ve çiçekli bir başlık, inci bir kolye, Dior arkası açık pompalar ve siyah deri bir çanta ile aksesuarlandı.

susan luci
Susan Lucci. (MEGA)

Kocasının üzerinden neredeyse bir yıl geçtiğini düşünürsek Susan’ın keyfi yerinde görünüyor. Helmut Huber53 yıllık evli olduğu 28 Mart 2022’de Long Island’daki evinde 84 yaşında vefat etti.

Aile sözcüsü yaptığı açıklamada, “Bir aile babası, sadık bir dosttu ve onları derinden seviyordu. Müthiş bir mizah anlayışı, olağanüstü bir kişiliği ve pratik bir problem çözücüsüyle hayatını dolu dolu yaşadı.”

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/02/08/susan-lucci-glam-selfie-heart-month-photo/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir