Susan Crow Hakkında Bilinmesi Gereken Her Şey – Hollywood Life


Susan Crow Hakkında Bilinmesi Gereken Her Şey - Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Görüntü Kredisi: Gregory Pace/BEI/Shutterstock

  • Tony Bennett (aka Anthony Dominick Benedetto), Alzheimer hastalığıyla uzun bir savaşın ardından 21 Temmuz’da 96 yaşında vefat etti.
  • Öldüğü sırada, 2007’de evlendiği Susan Benedetto (kızlık soyadı Crow) ile evliydi.
  • Tony, Susan’dan önce evlendi.

Tony Bennett 97. doğum gününe sadece iki hafta kala, 21 Temmuz 2023’te memleketi New York’ta vefat etti. İkonik şarkıcı, “Blue Velvet”, “Stranger In Paradise”, “Cold, Cold Heart”, “I Left My Heart In San Francisco” gibi şarkılarıyla ve Lady Gaga. O sırada herhangi bir ölüm nedeni verilmemiş olsa da Tony, 2016’dan beri Alzheimer hastalığıyla mücadele ediyordu.

Pop ve cazın en efsanevi şarkıcılarından biri olan Tony, müzik endüstrisinde çok başarılı bir hayat sürdü, ama aynı zamanda yıllar içinde aşk içinde bir hayat sürdü. Şarkıcı üç kez evlendi; dul eşi, Susan Karga, onlarca yıllık bir aşkın ardından 2007’de Tony ile evlendi. Üç evlilik aynı zamanda dört çocukla sonuçlandı ve Tony’yi düşkün bir baba (ve dokuz torununu geride bıraktığı için büyükbaba) yaptı.

Dünya Tony’nin inanılmaz sesini kaybetmenin yasını tutarken, aşağıdan Susan ve onun Tony ile olan geçmişi ve ayrıca Tony’nin iki eski karısı hakkında daha fazla bilgi edinin.

Susan Karga

Tony Bennett, Susan Crow
Tony Bennett ve Susan Crow 2007’de evlendiler. (Gregory Pace/BEI/Shutterstock)

Tony ve Susan, 1980’lerde bir ilişki başlattıktan sonra 2007’de evlendiler. Okul öğretmeni olarak çalıştı ve uzun süre kocasının büyük bir hayranı olduğunu kabul etti. Kendisinden 40 yaş küçük olan Tony, bir keresinde Susan’ın ailesiyle fotoğraf çektirdiğini açıkladı. Marion Ve Dayl Crow1966’da annesi ona hamileyken San Francisco’daki bir gösteride.

“Kaderin yazacağı gibi, Marion o zamanlar … Susan’a karşı çok sinirliydi! Bu, takip eden olayların inanılmaz gidişatını bildiğimiz için hepimizin güldüğü bir fotoğraf” diye yazdı anılarında, Yeni başladık2016 yılında piyasaya sürülen.

Ayrıca daha on dokuz yaşındayken konserine nasıl gittiğini anlattı ve aşkları da bu şekilde başladı. Kitapta, “On dokuz yaşındayken, San Francisco’daki Mason Tapınağı’ndaki performansımı izlemek için biletleri vardı ve gösteriden sonra sahne arkasına merhaba demek için bir istekte bulundu, muhtemelen bir yanıt beklemiyordu” diye açıkladı kitapta. “İstek bana gönderildi ve onun yaşındaki birinin müziğime bu kadar bağlı olması beni gıdıkladı. Sadece sahne arkasına merhaba demeyi kabul etmekle kalmadım, aynı zamanda ondan akşam için benim randevum olmasını istedim ve her şey gerçekten böyle başladı… 1966’da çekilmiş bir sahne arkası fotoğrafının habercisi!”

Susan, Tony’nin karısı olmanın yanı sıra kendisine Alzheimer hastalığı teşhisi konulduktan sonra onun bakıcısıydı. Haberi Şubat 2021’de duyurdu ve Susan, bir röportajda zorluktan bahsetti. AARP Dergisi. Röportajda “Onun hakkında özlediğim çok şey var çünkü o artık eski Tony değil” dedi. “Ama şarkı söylediğinde eski Tony oluyor.”

Sandra Grant Bennett

Sandra Bennett, Tony Bennett
Tony Bennett ve ikinci eşi Sandra Grant, 1972’de kızları Joanna ile poz veriyor. (Akşam Haberleri/Shutterstock)

Tony’nin ikinci eşi Sandra Grant. Sandra, 1965 filminde oyuncu olarak çalıştı. OscarAyrıca rol aldığı ve yetenekli yıldızla bu şekilde tanıştığı bildirildi. Sonunda 1971’de evlenmeden önce bir romantizm başlatmaya ve birlikte yaşamaya devam ettiler. Eski muhabbet kuşları, aşk hikayeleri sırasında iki kızı kucakladılar. Joanna 1970 yılında ve Antonia 1974’te, 1979’da ayrılmadan önce. Boşanmaları 2007’ye kadar kesinleşmedi.

Patricia Kayın

Tony ilk karısıyla evlendi, Patricia Kayın1952’de. İkili, sanatçının sanat öğrencisiyken yaptığı bir gösteriden sonra tanıştı. Büyüleyici Yol. Düğünleri sırasında Tony’nin binlerce kadın hayranı “yas tutarken” ve tamamen siyahlar içinde düğün mekanının dışında durduğunda manşetlere girdiler. Yine de eski karı koca, bunun onları birlikte bir hayata başlamaktan alıkoymasına izin vermedi ve aralarında iki oğlunun da bulunduğu iki oğlunu karşılamaya devam ettiler. D’Andrea 1954’te ve Daegel 1955’te. 1965’te ayrıldılar ve sonunda 1971’de boşandılar.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/tony-bennett-wife-4627994/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir