Susan Boyle, Şarkı Söylemesini ve Konuşmasını Etkileyen Bir Felç Geçirdi


Susan Boyle bir sağlık korkusundan sonra sahneye geri döndü.

62 yaşındaki oyuncu, 4 Haziran finalinde sürpriz bir görüntü sergiledi. Yetenek Sizsiniz İngiltere ‘dan en çok tanınan “I Dreamed a Dream” şarkısını seslendirecek. Sefiller, sonra 2022’de felç geçirdiğini açıkladı.

Baladı müzikalin West End kadrosuyla birlikte seslendirdikten sonra, BGT ana bilgisayarlar Aralık Donnelly Ve Karınca McPartlin Susan’a ilk kez ün kazandığı şovun sahnesine geri dönmenin nasıl bir his olduğunu sordu.

“Harika hissettiriyor,” diye yanıtladı. “Aslında benim için çok özel çünkü geçen Nisan ayında orada küçük bir felç geçirdim.”

Ve spot ışıklarına geri dönmek kolay bir yolculuk değildi. Susan, “Sahneye geri dönmek için deliler gibi savaştım,” diye devam etti. “Ve ben yaptım.”

Susan düşündü Instagram gönderisinde deneyim o gece daha sonra, vuruşun şarkı söylemesi üzerindeki etkisini detaylandırdı. “Geçen yıl boyunca konuşmamı ve şarkı söylememi geri almak için çok çalıştım,” diye yazdı, “sadece sahnede tekrar şarkı söyleyebilmek amacıyla.”
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1376444/susan-boyle-shares-she-suffered-a-stroke-that-impacted-her-singing-and-speech?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir