Survivor, Araç Kazasında Ölen Seçilmiş Oyuncuyu Onurlandırdı


Garduño ve González, Santa Rosalia’dan yerel havaalanına giderken meydana gelen bir kazada öldüler. Diğer iki oyuncu ve dört ekip üyesi de dahil olmak üzere altı kişi yaralandı, ancak durumu stabil, E! Haber doğrulandı.

Albelda kurtulanlar arasındaydı. Göre Son tarihKazadan dolayı kafa travması geçirdi ve havaalanına gidişini hatırlamıyor, sadece ambulansta uyanıyor. Bununla birlikte, aracın kurulumunu tarif etti.

Albelda, “Minibüsün içinde, sürücü ve ön yolcu koltuklarının arkasındaki yolcular için üç sıra kurulum yapıldı.” Dedi. “Normalde ikinci sıraya oturdum ve kaza olduğunda oturduğum yerin burası olduğuna inanıyorum. Anladığım kadarıyla Paco ve Ray, minibüsün sürgülü kapısına en yakın uçta, farklı sıralarda oturuyorlardı. Minibüse söylendi. birçok kez etrafında döndü ve sürgülü kapı uçarak açıldı.Söylenenlere dayanarak tahminim şudur: [without seatbelts]Paco ve Ray atıldı.”

Albelda, minibüste emniyet kemerleri olduğunu kaydetti.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1335497/the-chosen-one-crash-survivor-honors-2-actors-who-died-in-vehicle-accident?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel