Survivor 43. Sezonu Kim Kazandı? Final Özeti – Hollywood Life


Survivor 43. Sezonu Kim Kazandı? Final Özeti - Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: CBS

Oyunun başında beş oyuncu kaldı. Hayatta kalan 43. sezon finali: Owen KnightMike GablerKarla Cruz GodoyCassidy Clark ve Jesse Lopez. Beş oyuncu arasında gizli bir dokunulmazlık idolü olan tek kişi Jesse, bu sadece son beş oylama için iyi olacak. Bölüm, son beşin yeni bir kampa geri dönmesiyle başlar ve burada oyun sona ererken baştan başlamak zorunda kalırlar.

Tüm oyuncular gizli bir avantaja dair bir ipucu elde eder, ancak bir kelime kapışmasını doğru bir şekilde çözene kadar onu aramaya başlayamazlar. Önce Karla bulmacayı çözer, ancak ayak bileğinin incinmesi nedeniyle yavaşlar. Owen doğru bir şekilde çözmek için sıradadır, ancak avantajı önce Karla bulur. Karla’nın çeşitli sakatlıkları olduğundan ve oyunda bir tehdit olduğunu bildiğinden, avantaj tam zamanında geliyor. Mektup, bir sonraki dokunulmazlık mücadelesinde ayağa kalkacağını ortaya koyuyor.

kurtulan 43 son 5
‘Survivor’ 43. sezonun son 5’i. (CBS)

Dokunulmazlık/ödül mücadelesinde, oyuncular çeşitli farklı engelleri tamamlamalı, bulmaca parçalarını toplamalı ve ardından bir kelime bulmacasını çözmelidir. Karla’nın avantajı, daha az yapboz parçası toplamasına ve bunların üçte birini şimdiden bitiş platformuna yerleştirmesine olanak tanıyor. Sonunda, bulmacayı en hızlı çözen ve dokunulmazlığı kazanan Owen’dır. Owen, kabilede güvende olmanın yanı sıra, son günleri atlatmasına yardımcı olmak için ödülü olarak protein dolu bir yemek de alıyor ve Cassidy’yi onunla birlikte tadını çıkarması için seçiyor.

Owen ve Cassidy, Karla’yı mı yoksa Jesse’yi mi öldürmeleri gerektiğini tartışırlar. Cassidy, eski müttefiki olan Karla’yı arıyor ve yemek bitene kadar Owen gemide görünüyor. Kampa döndüğünde Karla, Jesse’ye Cassidy’ye oy vermek istediğini söyler, ancak gerçekten Jesse’yi hedef almak ister, onun hala bir idolü olduğunun farkında değildir. Jesse’nin oylarını Owen, Cassidy ve Gabler’a verir. Ancak Cassidy, Karla’nın oyundaki ilişkilerini idare etme şeklinden memnun değildir ve Jesse’ye hedefin onun üzerinde olduğu konusunda bilgi verir.

Kabile konseyinde Karla, Jesse’nin tehdit seviyesinin ne kadar yüksek olduğuna dikkat çeker. Dokunulmazlık idolünü geri çekerek ve güvende olduğu konusunda ısrar ederek misilleme yapıyor. Karla, asıl planı suya düştüğü için oylamayı Gabler veya Cassidy’ye döndürmeye çalışır. Stratejiden bahsetmek için Jesse’yi bir kenara çeker ve bu, beş oyuncunun da aralarında fısıldaşmak için ayrılmasına yol açar. Oylar okunmadan önce, Jesse idolünü kendi üzerinde oynar, böylece o ve Owen güvende olur. Karla, geçersiz sayılan Jesse’ye oy verir ve diğer oyuncular Karla’ya oy vererek onu eve gönderir.

hayatta kalan son beş
‘Survivor’ yarışmacıları dokunulmazlık mücadelesinde yarışıyor. (CBS)

Ertesi gün, son dörtlü son dokunulmazlık mücadelesinde yarışır. Zor bir labirentte kaseleri yönlendirmek ve diğerinin üzerine istiflemek için uzun bir çatal kullanmak zorundalar. 15 istifleyen ilk oyuncu dokunulmazlığı kazanır. Cassidy kazanır ve üçüncü bireysel dokunulmazlık galibiyeti olur.

Şimdi, Cassidy finalde yanına kimi oturtmak istediğini ve son noktayı kazanmak için hangi iki oyuncuyu ateşe vermek istediğini seçmek zorundadır. Jesse’nin en büyük tehdit olduğunu biliyor ve onu yenme şansı en yüksek olana karşı ateş yakma mücadelesine sokmak istiyor. Bu arada, Owen ve Gabler ikisi de İSTİYOR Jesse’ye karşı çıkmak, böylece umarım onu ​​yenebilir ve kendi özgeçmişlerinden daha fazla puan kazanabilirler.

Jesse ateş yakmak zorunda kalacağını biliyor. Yangın çıkarmada Cassidy’yi yenmek için en iyi şansa sahip olduğunu düşünüyor, bu yüzden onu dokunulmazlıktan vazgeçmeye ve daha iyi kazanmak için ona karşı çıkmaya ikna etmeye çalışıyor. o sürdürmek. Yine de Cassidy buna kanmıyor. Owen’ı son üçe götürür ve muhtemelen Jesse’ye karşı ateş açmayı kazanarak ona bir özgeçmiş desteği vermek istemez.

hayatta kalan sezon 43
43. sezonun finalistleri. (CBS)

Şimdi, Jesse ve Gabler, yangın çıkarma mücadelesinde karşı karşıya gelir. Gabler, Jesse’yi rekor sürede yener ve Cassidy ve Owen’a karşı son üçlüdeki yerini alır. 1 milyon doları ve Sole Survivor unvanını kazanmak için oy toplamak üzere jüriye davalarını savunma şansları var. Üçü de farklı oyunlar oynadı. Cassidy tüm oyların sağ tarafındaydı ve fiziksel bir tehdit olduğunu kanıtladı. Owen, birleştirme sonrası oyunun çoğunda dipte olmasına rağmen hayatta kalan en zayıf oyuncuydu. Ve Gabler oyun boyunca pek çok takla attı ama bunu kendini ilerletmek için yaptı ve aynı zamanda hemen hemen herkesle ilişkiler kurdu. Ayrıca tüm kazancını hayır kurumlarına bağışlayacağını söylemeye de dikkat çekiyor.

Her oyuncu kendisi için bir dava açar ve son kabilede jüri sorularını yanıtlar. Ardından jüri, kazanmak İSTEDİKLERİ kişiye oy verir. Son iki sezonda olduğu gibi, Jeff Probst oyları yerinde okur. James Jones Cassidy’ye oylar ve Gabler’a Karla oyları verilirken, geri kalan oylar gizlidir. Oyların geri kalanı, 43. sezonu kazanan Gabler’e gidiyor.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/12/14/who-won-survivor-season-43-finale-recap/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir