Survivor 43. Sezon Kazananı Mike Gabler Nasıl Tarih Yazdı?


Mike Gabler aşağı inecek Hayatta kalan tarih – birden fazla nedenden dolayı.

14 Aralık’taki galibiyetiyle Hayatta kalan 43. sezon finalinde, 52 yaşındaki kalp kapakçığı uzmanı sadece oyunu kazanan en yaşlı ikinci kişi olmakla kalmadı, sadece geride kaldı Robert “Bob” Crowley nın-nin Hayatta kalan: Gabonkazandığı sırada 57 yaşında olan ama aynı zamanda 1 milyon dolarlık ödülün tamamını hayır kurumlarına bağışlayan ilk kişi oldu. Kendine “AlliGabler” lakaplı kişi, kazandığını babasının onuruna travma sonrası stres bozukluğu ve diğer psikiyatrik sorunları olan gazilere bağışlayacak. Robert GablerYeşil Bereli.

Gabler, son kabile konseyinden günler önce kameralara planından bahsetmiş olsa da, galibiyetinden birkaç dakika sonra filme alınan sezonun sonraki şovunda oyuncu arkadaşlarıyla niyetini paylaştı.

Kabile arkadaşlarıyla duygusal bir anda “Hayatları kurtaracağız ve iyi bir şeyler yapacağız” dedi. “43. sezon, bunu hepimiz yaptık. Onlara bir milyon dolar gidiyor. Tarih yazdık çocuklar.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1358389/how-the-lessigreatersurvivorlessigreater-season-43-winner-made-history-in-more-ways-than-one?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir