Survivor 42. Sezonu Kim Kazandı? Gösteri Kazananını Açıkladı – Hollywood Life


mike turner jonathan genç kurtulan


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: CBS

bu Hayatta kalan final beş yarışmacı kaldı ile başladı: Mike Turner, Maryanne Oketch, Romeo Escobar, Jonathan Young ve Lindsay Dolashewich. Lindsay son oylamada kör oldu Ömer Zahir Maryanne tarafından düzenlenen destansı bir hareket sayesinde eve gönderildi. Final, oyuncuların yeni bir kumsalda mahsur kalmasıyla başlar. Lindsay, müttefiklerinden biri olan Jonathan’ın kendisini Omar oylamasıyla ilgili olarak doldurmadığı için kızgınken Jonathan, Lindsay’in son kabilede kendisine oy verdiği için kızgın.

‘Survivor’ 2. Sezon Finali 5

Survivor 42. sezon final 5
Survivor’ın 42. sezonunun son beşi. (CBS)

Romeo, diğer dört oyuncuya yalan söylemeye ve bir sonraki oylamayı denemek ve hayatta kalmak için sahte bir gizli dokunulmazlık idolü yapmaya karar verir. Bu arada Mike, hem Lindsay’e hem de Maryanne’e kullanacağına dair sözler verir. onun Son beş kabilede güvendeyse onlar için gizli dokunulmazlık idolü. Bir sonraki dokunulmazlık mücadelesinden önce, her oyuncu son bir avantaj ipucu için ağaç postasında bir bilmece alır.

Lindsay önce bilmeceyi çözer ve dokunulmazlık mücadelesinde devreye girecek olan avantajı güvence altına alır. Avantaj, büyük meydan okuma engelli parkurunda rakiplerinden daha az düğüm çözmesini sağlar. Bulmaca, Mike ve Lindsay arasındaki bir hesaplaşmayla sona erer ve Mike bir zafer kazanır. Mike ayrıca büyük bir yiyecek ödülü kazanır ve Jonathan’ı kendisine katılması için seçer.

Yenilemeye devam edin çünkü canlı blogumuzu tüm bölüm boyunca güncelleyeceğiz!


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/05/25/who-won-survivor-season-42-finale-recap/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir